• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: a tohle je vylozene peklo:D cina hadr...
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: az na tu velkou korunku skvely!! (na druhejch je jina se da vybrat?) ale vypadaj jak nejaky hezky hodinky do 10k;) cenu radsi nechci vedet
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Prodavat darek je neuctive
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: ooo handsand and hand oil:D ale ne docela to ujde:) ale rucicky sou rucicky... :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DOT: ne. seika si koupim protoze je chci. tagy prodam protoze se mi nelibi a potrebuji cash na ty sinny. comprende?
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: Shinoly a Jégry jsou supr. A ty Movada vypadají taky zajímavě.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    BOBASH: Jsou to quartzy. Ale taky to jsou jedny z mála hodinek, u který by mi to vůbec nevadilo.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    KOUDY: ty timexy jsou na tyhle fotce prekvapive nejhezci
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nemam vubec tuseni..me se libi ten "spinavej drevorubeckej" design..na vnitrnosti sem zatim nekoukal
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Jo, ty jsou dobrý. Ale Shinoly jsou quartzy, ne?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    me se shinoly libej tyhle

    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Co to je za směs, proboha?Timexy a Victorinox na jedný hromadě s Rolexama a do toho Louis Vuitton??

    Jinak teda jedny z mála Rolexek, co bych moh... Shinoly na mě moc zlatý, Timexy překvapivě cool, Victorinoxy taky...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    shinoly bozi..rolady bozi :)


    DOT
    DOT --- ---
    LEXXA: todle nechapu, prodas TAGy aby sis koupil cerno cerveny seika?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Kazdej ma jinej vkus..casto sem hazim hodinky ktery bych si nikdy nekoupil ale nekomu se tu muzou libit.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DRAGON: a ja sem ji zase dal plus, protoze tak nejak z vyssiho principu mam pocit ze dva minusky si to nezaslouzi.. ackoliv se mi taky nelibi..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a jeste se srabacky maze, pote, co napise kravinu, no tys tu proste chybela :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAARA: to je tvuj problem, ze si to beres osobne, ja tady vzdycky hodinky hodnotim a to PREKVAPIVE tak, ze peknejm davam plus a osklivejma a nevkusnejm minus. A to, co hazes ty, je proste hnus fialovej, dle meho nazoru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam