• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jediny hranaty hodinky jsou monaka !
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    des
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRIZDIK: Paleček za to "turn left"!
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    KOUDY: mě baví jejich "turn left", který ukazuje vpravo. Ale hodinky to jsou hezký.
    Mně se hodně líbí Pebble
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    87HIGHFLYER: dobre delas :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DRAGON: no...já mám quartzky a starou nokii, takže mě to trochu míjí...ale rád na to koukám:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nedesi vas trochu ta predstava, ze ted uz se k mobilu pridaj jeste hodinky a budem mit co delat mit vsechny ty zarizeni nabity at to vydrzi aspon do vecera? :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Nejhezčí chytré hodinky Motorola Moto 360 konečně představeny - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...to-360-predstaveny-dss-/mob_motorola.aspx?c=A140905_204533_mob_motorola_ada

    250$ v USA...
    KOUDY
    KOUDY --- ---




    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vydrz prej dva dny..imho toho v pristich letech bude na trhu cim dal vic...jak sem pastoval niz..treba ty motoroly se mi libej [ KOUDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ] ..tyhle samsungy moc ne...a taky bych si predstavoval spis neco jako designovej naramek kterej mi zmeri tep..je vodotesnej a sou v nem notifikace nez zmenseninu smartphonu misto hodinek...za par dni ma vyjdet s iwatch apple..tak uvidime co designovyho vymysli
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    neni to hezky.. ja sem nekde cet clanek., ze vetsi pecka nez nejaky smart watch by byl smart strap.., coz by byl pasek co by v sobe mel vsechny ty chytry sensory a Bluetooth a sel by nasadit na normalni hodinky., takze by se spojila funkcionalita obou zarizeni., a mohli by to pouzivat i lidi s peknejma a kvalitnma hodinkama., ale fakt neznam cloveka kterej ma rad hodinky, kterej by nosil tohle..
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: výdrž 2 hodiny ? .)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nadhera

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam