• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BONGI: a jak jim ten strap slusi, hodne pekny. parada
    BONGI
    BONGI --- ---
    BONGI: Klarstein
    BONGI
    BONGI --- ---
    Jake mate zkusenosti s windrama? Mam jeden od Kleirstein na 8 ks ale pro nektere automaty se zda, ze ma prilis maly naklon ulozeni - nestaci ani na udrzeni natahu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BONGI: no to je i slušně velký, kdyby přišel čas na to poslat je dál tak je vemu...
    BONGI
    BONGI --- ---
    WOJTYLA: O 1 minutu byl syn rychlejsi :) 40 mm
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BONGI: no to je moc pekný! jak je to velký? to me teda sere že sem ten inzerát nevidel dřív, bral bych je hned...
    BONGI
    BONGI --- ---
    Jeden dobry nakup na Chronomagu za 1750,- strojek je Ronda 517



    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    KOUDY: ten cifernik mi prijde dost prekombinovanej :/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Vyzkoušeli jsme mechanické „digitálky“ za dva milióny – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/muzi/347744-vyzkouseli-jsme-mechanicke-digitalky-za-dva-miliony.html
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    PETJU
    PETJU --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nelíbí se vám Apple Watch? Podívejte se na 10 hodinek snů – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...-175326/default.aspx#utm_medium=selfpromo&utm_source=zive&utm_campaign=RSSfeed
    DOT
    DOT --- ---
    LEXXA: ja tu taky nechci zadny flame war. Jen mi prijde zajimava recenze hodinkee.com kde na to proste kouka jako by hodnotil klasicke hodinky. a nutno uznat ze co se kvality zpracovani a citu pro detail tyce, neni to asi vubec spatny.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DOT: dost by me sralo kdybychom si tady v tom auditku za par let povidali jestli je apple nebo samsung lepsi. klidne bych nekdy nosil iNaramek ale iHodinky urcite ne.
    DOT
    DOT --- ---
    jeste sem hodin odkazy, at to pripadne nemusite hledat:
    Digit živě o Apple Watch a nových iPhonech sledujte zde
    http://jablickar.cz/digit-zive-o-apple-watch-a-novych-iphonech-sledujte-zde/
    A Watch Guy's Thoughts On The Apple Watch After Seeing It In The Metal (Tons Of Live Photos) — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    http://www.hodinkee.com/blog/hodinkee-apple-watch-review
    DOT
    DOT --- ---
    na hodinkee.com je o nich zajimavy cteni (apple watch) a dobre to vypichl Petr Mara v Digitu. Je to studie, prvni prototip ktery se bude zdokonalovat casem stejne jako iPhone. A protoze je to Apple, tak to proste udelal super kvalitne ze super materialu. V tom clanku na hodinkee kvalitu zpracovani prirovnava ke swiss made hodinkam. Osobne z toho nadseny nejsem. Tesil sem se ze to bude spis naramek, ktery mi bude merit tep, bude mit gps a nouzove z toho budu moct zavolat aniz ych mel iphone v kapse... treba jednou.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Ve me se to nejak rozlezelo.. Proste vsichni starneme a mame radi klasicky hodinky a tenhle pridukt neni pro nas.. Ja svoje omegy, tissoty nebo primky proste nevymenim za apple watch. Ale asi nejsem ani cilovka.. A myslim ze pro mlady free cool lidi co jim je dvacet a budou si v tramvajich posilat srdicka to muze bejt cool.. Pro me to uz bude tajimavy max z hlediska toho business modelu, tzn : muzu vytvorit aplikaci pro tyhle cool young people ale nosit to nebudu. Jsem jinde
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    WOJTYLA: Mně se na tomhle konceptu právě líbí, že to jsou hodinky v uvozovkách, vlastně spíš takový doplněk k iphonu/ipadu. To je věc, která by mi dávala větší smysl. Kdyby to mělo šířku jako např. Fuelband, dokážu si představit, že to můžeš nosit na levé s hodinkama a nevypadalo by to ani blbě. Ale upřímně, vyměnil bys svoje oblíbené hodinky za Apple Watch? Já ani omylem. Těžko prostě vymyslíš něco lepšího, než co funguje dokonale 100 let bez výraznějších změn. Buď to měly udělat nějak jinak, nově, nebo se na to možná radši vykašlat. Každopádně vůbec neříkám, že to s budoucími modely nevychytaj. Věřím, že to časem bude dávat větší smysl, ale momentálně mě to teda nepřesvědčilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam