• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    Ahoj, koukam, ze tu jedete prevazne pansky drahy kousky, ale treba me nasmerujete. Hledam damsky hodinky, decentnejsi s kozenym paskem, rucickovy s vkusne vyznacenym cifernikem (jen ctvrthodiny nestaci) zadnej prehnanej luxus, ale solidni znacku. plastaky me zrovna nezajimaj. budu rada za doporuceni znacky/stranky/obchodu ale klidne i primo konkretnich hodinek. Diky!
    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    Zdravim, možná to sem nepatří, ale neměl by z vás někdo zájem o http://www.hodinky.cz/guess-w11585g1.html za 3000 ? Pardon za spam :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    vůbec o tom nic nevím, jenom jsem to včera při cestě autem zaregistroval na bilboardu u cesty, tak to sem dávám.. třeba to někoho bude zajímat..

    SALON VÝJIMEČNÝCH HODINEK | www.sewbrno.com
    http://www.sewbrno.com/
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Nechce někdo Vindaloo Citizeny?



    Co mám ty SNK809, tak jsem je skoro nevzal na ruku a zjistil jsem, že mě asi přestaly bavit. Jsou mrňavý (tuším 33mm), ale vypadaj v solidním stavu a dokud jsem je nosil, tak chodily až překvapivě přesně.

    Místním nechám za pětikilo, osobní předání Praha nebo Pardubice.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Na Chronomagu se taky probíralo, že K&M jsou hodinářský atelier, ne hodinářství jako takové - když jednou vlezeš dovnitř a rozhlédneš se tam, hned ti bude všechno jasné - a je fakt jistější si tam předem zavolat nebo si nechat potvrdit mailem, že tam v době, kdy se chceš stavit, budou... Ne že by to nešlo zprocesovat líp, ale evidentně nemají tu potřebu.
    BONGI
    BONGI --- ---
    KOUDY: Mne restaurovali ty stare svycary - napred jsem se dohodl pres email hodinarstvi@knespl.com, jinak je nebezpeci, ze nebudou. delaji perfektne, ale nekdy to trva hodne dlouho - na praskle sklo od Glycinu jsem cekal 3 mesice, ale pak ho dostal zadarmo.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: jo to je on
    BONGI: u majzlika sem chtel nechat zrestaurovat jedny stary omegy a na jejich pobocce vubec nebyli..ale vim ze na chronomagu si je chvalej no
    BONGI
    BONGI --- ---
    KOUDY: Ja mam velmi dobrou zkusenost s Volavkou ( na mensi veci) a pak Knesp&Mejzlik
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Kdo jinej ;-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: frydl?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    sem byl dneska nechat seridit merciery u hodinare na tom florenci a je to fakt rizek...navic serizeni stoji petikilo..v carolinu na parizsky 1500 a jemu teda verim vic :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TANTRAMAN: no já bych si třeba Orlíky za 10 - 15k koupil... ale za 60k je to blbost...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    WOJTYLA:
    no maximalne muzu drzet palce.
    ale moc nechapu ty jejich ceny.
    http://prim.cz/hodinky-detail.php?id=12360&men=4 za 32 tisic ? jako za co ?
    a to jsou jedny z levnejsich.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Musíme dělat dvojnásobný obrat, říká nový šéf výrobce "primek" Löffelmann | byznys.ihned.cz
    http://byznys.ihned.cz/...180-musime-delat-dvojnasobny-obrat-rika-novy-sef-vyrobce-primek-loffelmann
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    Graham Tourbillograph
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Abych nebyl ostuda rodiny, dostal jsem od strejdy hodinky s "logaritmickym pravítkem" (páč inženýr co neumí se šíbrem neni inženýr). Krom toho, že je to super hračka, jsou to i krásný hodinky. Akorát bych chtěl vyměnit pásek (je tam nějakej nevzhlednej sportovní z nylonu). Nezná někdo (ideálně v Praze) výrobce pásků k hodinkám? Chtěl bych něco ručně dělanýho v čechách. Jo a pak nějakýho hodináře, co by dokázal rozleštit pár škrábanců na safíru (jestli se to dělá, má smysl atd...)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DRAK00LA: Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam