• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    PEKELNIK23
    PEKELNIK23 --- ---
    nádhera :-)

    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PHAILO: napr? ja prave za 27k podobne automaty sehnat nemuzu. Byly archimede, ale ty ted stoji kolem 35k. Jinak na ruce jsem mel oboje a Hamiltony vypadaji mnohem lepe.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VYWERN: Nevypada to zle, ale myslim, ze za tuhle cenu sezenes neco hodnotnejsiho.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KEITHHSTER: Díky, ale od fy Traser jsem ještě neviděl hodinky, které by se mi líbily..

    WOJTYLA: Znám moc dobře; kdysi jsem chodil s holkou z Klatov. :) Každopádně mě docela překvapilo, že jsou to hodinky Bundeswehru. Sice o nich na jednu stranu skoro nevíš, když je máš na ruce, nicméně odečítat z nich něco za zhoršených viditelnostních podmínek musí být fakt porod..

    JOPS: Mně přijde kyklop nechutný. A po pravdě, nelíbí se mi ani ta "mercedes" hodinovka. Nicméně Steinhart řeším už delší dobu. Nejprve se mi líbily Aviation, teď spíš přemýšlím o Ocean 2, příp. některých z řady Triton..
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Ahojte, tak lehce jsem se zakoukal do Hamiltonu pilot auto chrono. Myslite, ze jsou ok po technicke strance, neni se treba neceho obavat? Pripadne nejake rady, kde je objednat a pokud by sly ze zahranici, maji zaruku a vezmou mi je v ofic servise v CR?
    Diky za rady.
    H64666735 | Hamilton Watch
    http://www.hamiltonwatch.com/collection/khaki/aviation/pilot-auto-chrono/h64666735
    JOPS
    JOPS --- ---
    STEPNI_VLK: Steinhart Ocean Black :)) "fake od Rolexu", ale pokukuji po nich :)
    Potápěčské Steinhart OCEAN 1 BLACK | Chronoshop.cz
    http://www.chronoshop.cz/steinhart-potapecske/steinhart-ocean-1-black
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEPNI_VLK: Uz jsem myslel, ze budu uspesny s Tutima (viz prilozeny obrazek)

    ... Sem myslel napred ze ses ze zPlzne a vona je to vazne znacka hodinek:-)))
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    STEPNI_VLK: maybe ? ale je jich tam víc ...
    traser® H3 more light watches | P 6506 Commander 100 Force
    http://www.traserh3watches.com/seiten/P_6506_Commander_100_Force__mod-detail-id-112-sprache-en.html
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Jednak mám aktuálně chronobundus jako prase, jednak stále marně pátrám po "ideálních" toolwatch či jak se to říká pracovním hodinkám. Už jsem si myslel, že budu úspěšný s Tutima Pacific (viz přiložený obrázek), jenže naživo jsem bohužel zjistil, že fotky neklamou jen v případě žen. Naživo působily hrozně titěrně a navíc tak trochu dětsky - ten ciferník byl navíc poněkud fádní. Na ruce ovšem paráda - lehoučké díky použitému titanu, nízký profil a úžasně pohodlný tah. Chybělo fakt málo a podlehl bych.

    Ale abych se dostal k tomu, co jsem chtěl napsat. Máte někdo nějaký tip, který by byl v duchu těch Tutima Pacific? Možná se mi nakonec nebude líbit nic, ale dost možná mi sem hodíte něco, co jsem zatím úspěšně přehlížel. Cena, řekněme, tak do plus mínus 15 tisíc..

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    kdyz jsme u nato. nevite kde by mohl byt vetsi vyber strapu s PVD sponama. klasicky chrom na mych hodinkach vypadat otresne a ty PVD co jsem nasel jsou jen cerne (ne ze bych jeden nemel) a to me zas tak nerajcuje.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KEITHHSTER: taky jsem se divil.. nejvíc nahovno je tech 19mm..protože v te šířce prostě zadny hezký nesezenes.. :(
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Jen se divím ze takový kloky man tak malou roztec
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Sem si taky koupil nato strap cernej s cervenejma pruhama na cerny MVMT kdyz uz to tu resite.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KEITHHSTER: jo, prc 200 potrebuji 18mm..resp 19mm, ale ty se nedaji sehnat...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ja objednám tenhle.. bude se mi hodit k těm žlutým ručičkam.. :)

    http://www.watchobsession.co.uk/...s/view-all-straps/products/nato-watch-straps-black-yellow-stripes
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SUBTITLES017: nato strap vypada na fotce hur nez ve skutecnosti . Je neskutecne pohodlnej a zaroven stoji uplny hovno. Rozhodne to zkus. ja to kupoval z cheapestnatostraps a fakt me to nadchlo
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUBTITLES017: v lepším případě )
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KEITHHSTER: ja ho objednám.. nechám tam dat a uvidim.. přinejhorším vyhodím 500 nebo kolik no..
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUBTITLES017: on ten strap pokud ho utáhnes vypadá podle me jak pest na oko, alejá bych do toho šel . je to fakt nejlepší strap pod sluncem ( krom toho do vody ten je nejvíc ) akorad že člověk to pochopí až po tom co si ho oblíkne .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam