• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    FINSON
    FINSON --- ---
    87HIGHFLYER: Aha, tak to jsem si nezapamatoval přesně. Tak to je míň o pokrytectví a víc o blbosti. Ale chápu, že většinu lidí to nezajímá.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DRIZDIK: skoda, ze nemaj datumovku
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    FINSON: v poho já už si to přečet různě po internetech - co jsem pochopil zbrojí hlavně proti assault rifles, což není "plošné odzrojení obyvatelstva". Ale do detailu jsem to nehledal, zas tak mě to nepálí:)
    FINSON
    FINSON --- ---
    87HIGHFLYER: Sorry že ti nedám odkaz, není to úplně nová věc a já si to neukládal. Ale jak budu mít chvilku, zkusím se když tak podívat, jestli třeba nedávno nezměnil názor :-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    FINSON: zajímavý, dík
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Owner Of Henry Graves Supercomplication, Sheik Mohammed Al-Thani of Qatar, Dies Unexpectedly At The Age of 48 One Day Before Auction — HODINKEE - Wristwatch News, Reviews, & Original Stories
    http://www.hodinkee.com/...-thani-of-qatar-dies-unexpectadly-at-the-age-of-48-one-day-before-auction
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    FINSON: Já mám momentálně jejich Expedition, ale chtěl jsem něco jednoduššího.
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRIZDIK: Timex potápky byly moje první hodinky, který jsem si sám vybral - s Indiglem, šlapaly dobrých 10 let. Ach, ta nostalgie! Tyhle jsou pěkný.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    kurva ty sou bozi!
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    Mně se zalíbily nedávno tyhle jako levný a jednoduchý EDC hodinky .. žádný nesmyslný budíky a tachymetry, stojí pár korun a mají indiglo

    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    NE7RA: tak to nosíme na ruce stejný :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    AUDIAC: mam to podobne :) uz mam na ruce 6 let tyhle

    FINSON
    FINSON --- ---
    87HIGHFLYER: Když chceš :-) Jedna věc jsou kecy ve filmech, potažmo fakt, že Sly si obecně udělal kariéru na akčních filmech plných střílení, druhá věc je, že v civilu, i když sám má povolení nosit zbraň, lobuje pro plošné odzbrojení civilního obyvatelstva.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    FINSON: toho herce a postoje bys mohl konkretizovat?:)
    FINSON
    FINSON --- ---
    PPAVON: Za WWII "bojovaly" na špatné straně, potom ta firma žila výhradně z armádních zakázek a v 50. letech zhynula na úbytě. Když se ji pak současní majitelé o 40 let později pokusili oživit, tak málem krachli, než v roce 1995 je z bahna vytáhl slavný herec, kterého nemám rád kvůli jeho pokryteckým postojům v otázce, která mě zajímá. A ani ten design není původně jejich, na začátku to pro ně vyráběl Rolex a z jejich návrhu taky PAMy vycházejí, i když to mi asi vadí nejmíň.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---

    Live for nothing, or die for something. Panerai.

    PPAVON
    PPAVON --- ---
    FINSON: a co konkrétně...?
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Krásný hodinky, na kterých mi vadí jejich historie...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam