• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BEREN
    BEREN --- ---
    cca pred 2 mesici sem si koupil dalsi kousek do sbirky Tissot 1853 Powermatic 80 - viz link, jenom v cerne variante:
    worn&wound | Tissot Luxury Automatic Powermatic 80 Review
    http://wornandwound.com/2013/04/17/tissot-luxury-automatic-powermatic-80-review/

    pekne hodinky pro kazdodenni noseni a rezerva 80hodin je opravdu znat...
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Je to čistý, originální, dobře udělaný - a nechává mě to naprosto chladným.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Co jim rikate?

    Mondaine Evolution Big Date « Chronomag.cz
    http://www.chronomag.cz/clanek/2014-03-03/mondaine-evolution-big-date.html
    FINSON
    FINSON --- ---
    GGG: Frýdl Florenc, imho.
    GGG
    GGG --- ---
    mel by nekdo prosim tip kde v Praze maji kvaltitni nato straps?
    diky
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Já ti nevim Karle
    Nejdražší hodinky světa se prodaly za 533 miliónů korun – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/muzi/353222-nejdrazsi-hodinky-sveta-se-prodaly-za-533-milionu-korun.html
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK: Možné nejspíš ano, ale rozhodně ne jednoduché.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    FINSON: Vidíš, to mě ani nenapadlo, že by to vůbec bylo možné. :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK: Sehnat dílek tahu nebo dva navíc bude fajn bojovka, ne? ;-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Má zatím poslední (vintážní) akvizice. Už jen kvůli tomu nádhernému tahu jsem musel. Akorát jsem se, já vůl, nezeptal na (neuvedenou) maximální velikost zápěstí, takže jsou mi fakt tak tak. Pořád řeším, jestli je pustit dál (což se mi ani trochu nechce), nebo si je nechat..

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LEXXA: nastesti krome tech certin a fakt divnejch carrer me zatim nic nedostalo :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    opravdu si napsal slovo "usetris"?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: se domluv aby ti platili v naturaliich. usetris si tu chvili nez vytahnes kartu z penezenky :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    reknu vam hosi, pracovat primo nad koscomem je slusny peklo... :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    smrt sou prachy :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Jasně. Já to právě myslím tak, že bych měl přehodnotit tu svoji averzi k PAM, jinak bych s tímhle přístupem neměl moc z čeho vybírat. Ale ten jejich ambasador mi teda pořád trošku vadí :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: ty mitsubishi, ja matsudu a oba mame seika.:)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Fskutčnosťy tam měl být smajlík. Jinak si moc nepamatuješ, SonyEricssona už nemám nějaké dva roky, od Dr. Oetkera jsem v životě fakt nic nejedl, ale to nesouvisí s historií, a opelem jsem taky nikdy nejezdil. Zato mám Mitsubishi ;-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: nemel jsi jeste donedavna SonyEricsson? oprav me pokud se mylim ale vzdy s vdekem odmitas puding od Dr. Oetkera? bitch please. s takovou, pokud to trosku prezenu, budes muset pit jen vodu a jist spam abys mel 100% jistotu ze to bylo ze spravne strany.... a vlastne... nejezdis ty opelem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam