• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja mam hodinky max do 42mm.. ale moje nejoblibenejsi maji vic klasickej rozmer ( 38mm ) a to mi prijde idealni.. cokoliv nad 45 uz je orloj imho
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    LEXXA: mě to přijde jako málo a to mám průměrnou ruku :-D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COUDAK: 46mm mi prijde jako hodne. ale ja mam jen 19cm zapesti tak visjak
    jinak vypadaji velmi zajimave
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    ještě mi padly do oka tyhle :-D ale bůhví co a jak vydrží http://www.armyweb.cz/clanek/vicefunkcni-hodinky-clawgear-mission-sensor
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    COUDAK: never more ...
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    LEXXA: bohužel nemám kde, nasel jsem je pouze na netu, navíc tyhle budou fakt jen na zničení.. na nošení mám krásně stříbrné casia co se jen tak už nesezenou a mám je cca 7 let :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COUDAK: osahej si je. ma je tu typek v praci a krom toho ze jsou nebetycne osklive jsou i radne poskrabane
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    tak jsem si zas našel něco na co šetřit... hold práce je práce a potřebuju něco kulatého, nezničitelný ho, nelesklyho :-D

    Casio G-Shock GA-100-1A1ER Doprava ZDARMA | Hodinky.cz
    http://www.hodinky.cz/casio-g-shock-ga-100-1a1er.html
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jako jsou rolexáři, kteří nosí hindu náramky a dokonce i vědí, co ty náramky symbolizují - ale osobně pochybuji, že tu víru opravdu vyznávají, natož aby se jejími zásadami řídili. Na to tady imho taky ostatní naráželi.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BADHORSE: vsak jo :) me to pripomnelo uvodni scenu constantinna jak na krouzku mel sadu nabozenskych symbolu a volil dle vhodnosti :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    LEXXA: nemam duvod vas tady o necem presvedcovat..just sayin..:)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BADHORSE: hindu naramek a zidovska rucicka? makes sense :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    BADHORSE: koukal jsem na ty fotky v kancelari s kolegou Maisuriou a ten. mi povida ze ty naramky napr ty kulickovy nosi Indosi hinduisti. sam je onaramkovanej docela dost.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BADHORSE: odvrhli světské požitky nechali si jen rolexy a náramky a chodejnsvetem a sirej evangelium:-)))
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    a jaky nabozenstvi to ted v tom holywoodu je ze musej mit vsechny koralky s diamantama?...to uz jim nestacej kabalovy cerveny provazky?
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    jen pro neznale tyhle naramky jsou z nabozenskych duvodu nosene..neni to jen modni doplnek..
    BONGI
    BONGI --- ---
    HOBORG: To mame podobne koreny. Ale ono hodne zalezi na prilezitosti a hlavne veku. Pro muze nad padesat uz respektuji pouze "klasicke panske sperky" - hodinky, sponu do kravaty a manzetove knoflicky. Nekdy snubni prsten, ale nemel by se barvou bit s predchozimi. Naramky kozene, ale jen u "prirodnich aktivit - cundr, vylety apod. U mladych muzu pokud je to brano s vkusem a barevne sladene, je mozne ( mimo spolecenske udalosti) prakticky vse, jen to nesmi byt jako kdyz pejsek a kocicka varili dort. :D
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    HOBORG: Souhlas, většina těch kombinací je z estetického hlediska k poblití. Nemluvě o tom, že některé - ne-li úplně všechny - budou zcela určitě škrábat pouzdro hodinek.

    Osobně proti náramkům nic nemám. Sám o jednom uvažuju, ovšem úplně jinak koncipovaném. Nicméně pokud bych už náramek zároveň s hodinkami nosil, tak každé na jiné ruce, aby se to nebilo..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ale jinak bych podobny serepeticky daval spis na druhou ruku..tohle se mi libi

    Triton Collection from Kiel James Patrick
    https://kieljamespatrick.com/index.php/product/Triton_Collection
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam