• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    KALIBAN: no přesně, jenom aby to netvrdili jen proto, aby mě nalákali. chápek dost přesvědčeně mluvil o středě, že to jako vypukne :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN: :-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    FINSON: tak ja s tim tady souhlasim
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PFAUST: az budes definitivne rozhodnutej, zkusim sehnat cislo na toho chlappika od kterejch jsem je kupoval ja.


    FINSON: moje staly presne 10k ale uz je to par let zpatky. ty samy ted v koscomu stojej 16700...

    jinak ty ceny me zajimaj jak zareagujou, preci jen tezko prodavaj komisne a za ty co maj na skladu uz ty prachy vyplazli ze jo
    FINSON
    FINSON --- ---
    PFAUST: Chudáci, to mají hodně blbý smlouvy s těma Švýcarama, že s nima takhle zametají ;-) Ale já do toho nevidím, třeba fakt jo... čert jim věř :-)
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    FINSON: no přesně tak, je to vtipné. on celkem přesvědčivě tvrdil, že dostanou pokyn přímo od švýcarů přecenit všechno jedním šmahem. prostě obchodníci jsou svině. ale dobrý nápad, nadhodím mu to. :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    PFAUST: Haha, šmejdi. Výrobci ještě pořádně nevědí, jak zareagují, ale prodejci už přeceňují skladové zásoby, které nabrali ještě se starým kurzem. Uvažovat o nákupu já, tak do něj na tohle téma zareju ;-)
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    FINSON: no hele mě fakt týpek říkal, že budou tento týden přeceňovat veškerý sortiment vzhledem k pohybu kursu franku. nevím, co je na tom pravdy, ale byznys je byznys.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN: 10k nestojí u téhle značky ani quartz tříručky, afaik. Holt Swiss Made - bude hůř, daleko hůř.
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    KALIBAN: já neříkám, že to je levné, naopak je to ranec. ale koukám se po webech různě a tedy nikde levnější nejsou. v tom kšeftu je mají zlevněné z 18K, což se mi zdá jako cenová halucinace. ale mně se líbí tak, že do nich půjdu. nebo koupě ještě v zahraničí. pokud by měl někdo nějaký tip, klidně uvítám :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PFAUST: 15k je strasne moc... mely by stat tak deset. pak ok. 15 je divne moc teda.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    PFAUST: quartz za 15k ? za 150 by byly drahy.
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    KALIBAN: díky, no maji je v jednom kseftu za 15k. A prej díky pohybu franku půjdou všechny stroje o 20 az 30 ptc nahoru.. Myslis, ze je to dobra cena? Mne přijdou prudce OK, sportovní a zároveň i k obleku. Pak tam maji ještě zlute ručičky a jiný pasek. Co myslis? ☺
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PFAUST: vzhledem k tomu ze certiny ds podium byly moje prvni hodinky ktery za neco staly, tak mam k ty znacce hodne pozitivni vztah :) otazka jestli nejsou moc preplacany. to je na tobe. jinak co se funknce a noseni tyce jsem naprosto spokojen
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    Ahoj, uvažuji, ze si udělam radost timto kouskem:
    Master Horologer: CERTINA DS Podium GMT Chronograph
    http://www.masterhorologer.com/2013/08/certina-ds-podium-gmt-chronograph.html

    Mate pls nekdo zkušenost? Jak na Certiny pohlizite? Mne se ta značka dost líbí. Diky moc ☺
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Švýcarské hodinky nejsou vodotěsné, spláchla je "tsunami" centrální banky | byznys.ihned.cz
    http://byznys.ihned.cz/...i-centralni-banky?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Kup novou baterku za cca 39kc a pri vymene se podivej jestli nejsou kontakty vizualne zaneseny a kdyztak to ocisti .. Obcas se taky stava ze ta pacicka ktera pridrzuje baterku na miste ma trocu vuli.. Tak ji "ohni" aby byl ten kontakt lepsi.. Obcas u nekterejch typu hodinek se da baterka podlozit kouskem papiru (samozrejme zalezi na konstrukci hodin) aby byl lepsi kontakt.. Pokud to nezabere tak reklamace
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BINARY_PARANOIC: no ... to se někdy stává . nevíš jak dlouho někde ležely.
    zpoždění je někdy způsobeno zanesením strojku
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    KALIBAN: jsou staré necelé dva měsíce, takže pochybuji :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam