• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HE11_KNIGHT: uplne stejne to mam s dedovyma omegama a (tusim) primkama. ale spis je pustim. primky jsou limitka 200 kusu (a lexxicek chce nove auto) a rozhodl jsem se nepodporovat znacky ktere spadaji pod swtch co. :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HE11_KNIGHT: :D tak to je hard !
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KEITHHSTER: Nic hele .. já sem tátovi v mejch 8 letech rozebral vzácný cibule, co dostal taky někdy jako rodinný skvost.. no a mě nenapadlo nic lepšího než vyndat vnitřek a používat to pouzro na bombony .. takež vim jak se cítíš..

    samozřejmě za běžných okolností, bych ty cibule někdy teď dostal já .. v rámci životního jubilea .. ale to bych nesměl být píčus.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    HE11_KNIGHT: ouuuuu . no ja měl taky starší po dědovi ,ale nebyla to moje velikostt / na mě malý / tak šli .. to sem z toho ještě neměl rozum .
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KEITHHSTER: kdybys byl u mě, chyt bych tě za něj taky .. už si cca 20 let (a to nekecám) zálusk na strejcovi automaty.. slibil mi že mi je dá, když se mu pokazí, že potom si je mam opravit a nechat .. no jenomže oni se za těch 20 let ještě nepokazily ..
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    chytám se za nos když si uvědomim že sem dvoje seika automaty vyhodil do koše ...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: mám to stejně .. byl jsem ochotný překousnout všechno :) jen aby byly fční.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    se na ty Seika musim nák blíž kouknout jako na značku - pekný kusy dělasj...

    SEIKO SARG015 (automaty, tmavě modré) - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/81277-seiko-sarg015-automaty-tmav%C4%9B-modr%C3%A9/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: ani náhodou - neporovnatelný kusy pro me tedy...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Ale ještě jsem uvažoval o tomto kousku... ty jsou taky dovopravdicky pěkný.

    SEIKO 6139 chronograph automatik 60 30R - Brno, prodám
    http://obleceni.bazos.cz/inzerat/43292136/SEIKO-6139-chronograph-automatik-60-30R.php
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LEXXA: no on na tom právě ten origoš tah je, ale i majitel řekl, že se mu nelíbí .. a ja na ty zulu jsem vysazený :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HE11_KNIGHT: spis nez zulu bych sel do original razorblade tahu
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Hele kucí, vona ta patina tam je celkem dobrá :) i když pán co se specializuje na seika, řekl že ta patina tomu jenom bude slušet a že by do renovace nešel..

    fotky si můžete prohlídnout tady .. za pár dní dám i jak vypadají na ruce .. až mi k nim dorazí zulu kožený řemínek.

    vintage Seiko 7015-7010 Rally model - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/81240-vintage-seiko-7015-7010-rally-model/?hl=seiko#
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: zapomen chytraku! dam 3500, podepsanou fotku milose zemana a jednu ledvinu :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: Hovno! Ja sem psal ze je beru. Postav se do fronty. :-))
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LEXXA: Ok beru na vědomi :))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HE11_KNIGHT: za 3500 je to naprosto uzasna koupe. vintage, rare a... kdybys je chtel pustit tak za 3500 je beru.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    HE11_KNIGHT: Hezký a cena super.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Mám TIMEX Ironman a super, akorád sklíčko se lehce poškrábe, ale k mé práci na to co potřebuji úplně parádní za pár šlupek.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: No dyk! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam