• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    BONGI
    BONGI --- ---
    WOJTYLA: Ty Laco zatim pryc nepujdou, na Nato reminku se uzasne nosi, jsou lehounke a dobre sedi. Na bezne denni noseni jsou zatim nejlepsi. :) Mozna pustim do sveta zlate kapesni IWC ( jeste s napisem Schaffhausen ), klubovni s cislem potvrzenym zpetne emailem z tovarny. Jsou v nadhernem stavu a tak by mi mohly hodit neco na nove.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BONGI: kamo já bojuju zatim... zakažte mi nekdo si je koupit!!! prodej mi ty svý laca:-)
    BONGI
    BONGI --- ---
    KALIBAN: No, ja to po boji vzdal, treti hodinky za mesic by mi doma neprosly!
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KALIBAN: A ještě ta dnešní akce na ně .. no já ti nevim .. jeden by se neudržel a koupil je .. :)))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HE11_KNIGHT: tak ted te oficialne nesnasim, protoze jsou i spravne veliky :(
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: Za měsíc bude hotov :D tak to nikomu neřikej, abych neměl dva :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: dneska jdu na pivo s Ondřejem Šímou tak mu mužu říct že potřebuješ...:-)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LEXXA: ok tak já teda du :))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HE11_KNIGHT: zvedny telefon a zavolej frydlovi
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Jinak jak je to s testem vodotěsnosti (udělaj mi to na tyhle vintáže všude) a jestli je možné obnovením vodotěsnosti?
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: už se mi dělá kožený něco takového

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: mno patina - spíš je to trochu zahumusený... rozhodně opravit...


    HE11_KNIGHT: ty hodinky jsou ti strašně malý... ale to by tedy byly me taky... škoda... nahod je na náký pekný NATO...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HE11_KNIGHT: Tah je mi tak malej .. že mi začiná modrat ruka .. ale to se dá vydržet :D
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Tak a je to doma :) patina tam je .. Asi bych to dal "opravit" někam, ale jinak jsem šťastný.

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BONGI: di do prdeleeeeeeeeeeeee
    mas link? doufam ze jsou maly...
    BONGI
    BONGI --- ---
    Na Chronomagu prodej - nove za 10k - hodne bojuju sam se sebou :(

    BONGI
    BONGI --- ---
    C4RC455: Hmm, to jo, pardon, byl to jen rychly pohled.
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    BONGI: Díky, ale tam to vychází podstatně dráž, ne?
    FINSON
    FINSON --- ---
    C4RC455: Já napíšu jenom tolik, že s Orientuhren mám dobrou zkušenost. Drbačky s celníky mi nestály za to, abych své Ray kupoval někde mimo EU o pár dolarů levněji...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam