• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    PHAILO: Já si zase myslím, že lidi kteří zjistí, že apple watch není pro ně (nebaví je to nabíjet, funkcu sucks...) tak budou tak zvyklí na hodinky, že si nějaké pořídí.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    DOT: Podle mě v podstatě nijak. Ten kdo kupuje mechanické hodinky se bude s těmi smart míjet.
    DOT
    DOT --- ---
    Ja si to idealne predstavuju tak, ze mi to v urcitych situacich nahradi telefon. Ale ne tak, ze ho budu muset mit v kapse abych si zavolal, ale tak ze pujdu behat s iwatch a telefon necham doma. Je potreba nahradit simku necim jinym... Takhle mi to proste zatim smysl nedava, neumi to krom mereni HR nic navic.

    O prodejnim uspechu nepochybuju a taky sem zvedav jak to zahyba s cislama velkych hodinarskych firem...
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DOT: Nepochybuju o tom, ze v Cine a Rusku uz natesene slintaj na ty zlaty iWatch za 10 000$
    Prodeje diamantovejch Rolexek asi poletej dolu :)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    DOT: Přijde mi to zajímavé, ale nosit dvoje hodinky by bylo na hlavu. Ale potenciál to má (obecně, ne u mě) asi celkem slušný.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    DOT: Akorat to bude 2x dražší.. A to jsem se na ne těšil jak malej. Naprd
    DOT
    DOT --- ---
    tak co apple watch? koukali jste na keynote? ja si to nekoupim, je to hnusny a je to na hovno jako vsechny soucasny smartwatch.
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: ja chodim na kavalirce k wildtovi. Stezejky ma skaldem imho vzdycky, spoustu velikosti a tloustky. Ale zalezi kde se ti to vic hodi logisticky. Tohle je na plzensky takze je to zase na pohodu autem kdyz ma clovek cestu okolo, da se tam zaparkovat...

    Jinak nata dobrý! Ja provozuju černý, to je klasika. Ale tem tvejm by možná pekne slusel i zelenej khaki, nebo coyote nato strap si tak rikam ;)

    Peknej strojek jsi poridit!
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    silnější stěžejky kupuju v koscomu ..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    RENDALF: jojo už je mám zas na oysteru zpátky...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    RENDALF: na chronomagu...
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    WOJTYLA: kdes je poridil?
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Cože, stěžejky skladem bez objednání? WOW! Děkuji!
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: Jinak NATO mi taky ohlo stěžejky :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: Pecka!!
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: nevim jak se to ted jmenuje ale stezejky jsem koupil vazne pekne v tom cemu se driv rikalo maj na narodce. v prizemi je stanek kde meni baterky a kdyz se zeptas tak ti reknou ze maji dokonce i stezejky
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak už tam mám zpátky ten tah... helejte kde koupit stěžejky tlustý? tydle bud byly vohnutý nebo sem je vohnul já...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: černý :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam