• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: tak treba bych vsadil hovno proti cokolade (dik Wojtyla) ze kuprikladu ty Oysterky budou dobre nafoceny ale v realu to bude rolex klasicka bida :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nektery modely ma ale rolex taky hezky







    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BOBASH KOUDY: haha :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LELI: takhle to nefunguje, to nema se zranim nic spolecneho, je to zivotem obrouseny proces, ktery definuje, jestli tihnes k minimalismu nebo ne, napriklad. Ja uz jinej nebudu a nikdy bych si nevzal na ruky hodinky typu Rolex. Jedina vyjimka je nejaka expedice a cestovani, tam jsem rad, kdyz hodinky umi co nejvic veci. Ale zatim sem nenasel zadny, ktery by se mi zaroven libily, mozna par kousku od Sturmanskije.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    presne..rolex a mercedes..:D


    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LELI: K Rolexům a Mercedesu, viď? :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRAGON: na Rolex mi nešahej...
    LELI
    LELI --- ---
    DRAGON: k rolexu casem dozrajes, ...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kazdopadne na Rolex webu nejsou, vypadaly zhruba takhle
    Rolex Cellini Date Watch - Rolex Swiss Luxury Watches
    http://www.rolex.com/watches/cellini-date/m50515-0007.html
    ale nebyly zlaty a byli jeste vic minimal, proste takovy rolexovsky Portuguese
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak ad Rolex, v dubaji sem objevil prvni hezky rolexky, dost me to prekvapilo :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WOJTYLA: no vsak to taky nejsou jediny hodinky, co tohle potvrzujou. Staci projit 99% Rolexu, pro zacatek :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRAGON: vsadim hovno proti čokoládě že najdem 20 hodinek který jsou drahý jak kráva ale na rujkku by sis je nevzal...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: chtel, protoze jestli se ti libi nejaky hodinky vzhledove az tak, ze mas z nich rouhacsky myslenky ;)) tak nejde o napis. Ale spis bych to videl na 25-35 a minimalne safir a kvalitni zpracovani, za 15 by te to asi sralo, ze to nema dostatecnou kvalitu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WOJTYLA: odjakziva :) pro me minimalne
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Ja se treba sam sebe ptam, kdyby ty pateky (ktery se mi libej strasne) meli na sobe napis treba archimedes a staly patnact tisic, jestli bych je taky tak moc chtel...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRAGON: vodkdy ma cena neco společnýho s tim jak hodinky vypadaj?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WOJTYLA: tu cenu nechapu, jak muze byt tak vysoka kdyz je design tak nevyvazeny, na rozdil napriklad od IWC Pilotu (zbytecne velke rucicky, nepomer vnitrniho ciferniku, nechapu...
    BONGI
    BONGI --- ---
    FINSON: Super, moje krevni skupina
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Jo ták... :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: no ja myslel jak se postupne dostavame niz a niz s cenou hodinek:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam