• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    WOJTYLA: Jup, presne ty v tom vidim :)
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    KOUDY: to je jak nejakej bastl panerai radiomir a rucek od lange a sohne
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEPNI_VLK: mno tim bys zabilo dve mouchy jednou ranou... Rolexy vypadající jako Moonwatche:-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Zatím jediné hodinky Rolex, na které jsem kdy narazil a líbily se mi tak, že bych si je dokázal představit na své ruce, jsou tyhle:

    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: tyvole vy ste lolci s nazvoslovim... Oysterky :-)))

    Oyster znamena ze to ma "oyster case" a je to vodotesny. Perpetual znamena ze je to automat.

    na obrazku mate treba "nejbeznejsi" nesportovni rolexky, mate tam i ty milgaussy, nafoceny naprosto nedobre a na mobil :-)



    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    20mm mi vyhovuje.. :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Black Braided NATO/G10 Strap
    Also known as the "Tropical" NATO due to the open braided weave, it is once again available but now with superior fabric and bead blasted stainless steel fittings. This strap is very popular because it has no holes, you simply push the buckle tang through the open weave exactly where you want it for a perfect fit.

    This strap has an overall length of 280mm, excluding buckle. The spacing between the second and third rings (where the watch head fits) is 75mm. The hardware is bead blasted solid stainless steel and the strap size is stamped on every buckle

    20mm discontinued and out of stock.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SUBTITLES017: našel jenže jen 20mm
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: vsak jasny, to co pisu, je ciste subjektivni pocit .)
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: To je fakt individuální, já jsem hodně ujetej na tříručky a vím o tom :-) Nekritizuju, píšu, jak to vidím já. Za mě když Pateky, tak Calatravy.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: souhlas, velmi preplacane, coz je skoda, protoze treba bez tech kolecek a ramecku na datumy by byly asi fajn
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Taky se nedá čekat, že bych našel super deal za první tři minuty strávený na ebayi... ale dlouhodobým číháním by se imho do dvacky mohly dát sehnat i slušný...
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Taky jsou poměrně dodrnabý :-) Ale jako jo, máš pravdu, až budu fakt chtít a opřu se do toho, tak nějaký budou...
    PHAILO: Při vší úctě, na mě je tohle moc přeplácaný.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Za mě to nejhezčí na trhu je tohle. Jen ta cena je poněkud šílená.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FS - IWC PORTUGUESE FA JONES LIMITED EDITION COMPLETE SET IW544203 5442-03 544203 SS | Omega Forums
    https://omegaforums.net/...se-fa-jones-limited-edition-complete-set-iw544203-5442-03-544203-ss.9575/
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    SUBTITLES017: Skoro jo (akorát tyhle konkrétní jsou teda natahovací):

    Omega Seamaster 30 Military | eBay
    http://www.ebay.com/...AMASTER-30-MILITARY-/161638871903?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item25a26d735f
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    no každopádně ty seamastery, co jsou na ty fotce níže, třeba do 20tis určitě sehnat nepůjdou podle me.. :(
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Jde o to jaký Constellationy, existujou i docela socka friendly...

    Omega Constellation Chronometer Stell Cal 564 | eBay
    http://www.ebay.com/...ETER-STELL-CAL-564-/221699043889?pt=ES_Relojes_de_pulsera&hash=item339e4af231
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam