• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    VACA: Jak díš.

    Hodinky jsou šperk, kterej náhodou něco umí, a u kterýho tím pádem záleží na tom, jakej má ta značka příběh. Protože design a příběh (tedy marketing) je to, za co platíš naprostou většinu těch peněz...
    VACA
    VACA --- ---
    KOUDY: však já se taky snažil o nadsázku, škoda že to nebylo poznat :(
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    LELI: Bechyne, oproti Carollinu mi prijdou mnohem sympatictejsi a vstricnejsi...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    to byl joke tyvole:)
    VACA
    VACA --- ---
    KOUDY: ajfoun je přece levná cetka když můžeš mít na zápěstí strojek za čtvrt mega (samozřejmě i za víc každému co jeho jest).. Navíc ajfoun ve vířivce za pasem nevypadá tak dobře jako hublot posetej démanty na ruce, ten navíc má tu vodotěsnost teh 100m, přesně dimenzovanou na míru vířivce.

    Tss vy nemáte vůbec vkus. S ifonem líst do vířivky, kdo to kdy slyšel :D
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: Iphone 6 mam ted dva, na normalni a zalozni cislo, ale nevedel sem ze LV dela vodotesny pouzdro... Kazdopadne co maji na webu ty monogram tascicky tak to je super. :-)
    VACA
    VACA --- ---
    Já nevim co furt máte. Celá hodinařina je marketing, nebo jako třea patek dělá hodinky snad ze solidarity k movitým?

    LELI
    LELI --- ---
    FINSON: tak se klidne ptej :-)

    A hlavne mi poradte, kdo je trustworthy servisni partner na rolex, at si to muzu v hlave odskrtnout ze mam dalsi dulezitej ukol hotovej :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: od toho je prece iphone6 ve vodotesnem luis vuitton pouzdre
    FINSON
    FINSON --- ---
    LELI: Ten tvůj skromný životní styl mě začíná zajímat...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LELI: na WUS jsem cetl ze u automatu je 5 let po zakoupeni a pak kazdy 2 roky. byla tam nejaka argumentace ale asi me to nezaujalo natolik abych si pamatoval proc a jak.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ty vole, jako ja chapu ze je april, ale nech toho uz :D
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: To bych ale nekdy musel otacet hlavou a ne si jen lebedit. A v hotelu nosim u sebe vetsinou akorat chip/kartu od pokoje a hodinky, nejsem selfie instagramovej dokumentarista. A kdyz ses treba s kamaradem domluvenej, ze ve dve dete na vodni skutry nebo hrat tenis/ping pong, co byses nenalozil na chvili predtim do virivky nebo bazenu...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: v kazdy mistnosti kde je virivka mas zaroven i normalni hodiny :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    :D
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: Tak treba proto, abys vedel kolik je hodin a kdy mas jit na masaz nebo kdyz si domluvenej s nekym se nekde potkat...
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Pro mě je to otázka vkusu, každej má nějakej. Já třeba osobně kdybych měl peníze na to kupovat si hodinky v týhle kategorii, tak si místo Omeg a spol koupím spíš pár kousků do sbírky z týhle série. http://www.oris.ch/en/sponsoring/culture/oscar-peterson

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    pro me sou treba rolexy "zacatecnicka znacka" stejne jako omegy nebo tagy..proste hodinky za malo penez ktery moc neztracej na cene a sou znamy ve svete..od tech tri znacek se pak jde vejs k iwc..k paneraium apod..takze rolexy neberu jako znacku na kterou nikdo nema ale naopak jako znacku na kterou ma kazdej a kazdej kdo chce nejaky drazsi hodinky..rekneme okolo 100k si koupi bud tagy..nebo rolexy nebo omegy..ten zbytek breitlingy..a pak (kdyz ty prachy lidi maj)..jdou vejs..:)..samozrejme existujou i drazsi limitky omeg a rolad ale vetsina lidi jde do tech zakladnich ktery videj u jamese bonda..to ze se dokazou rolexy potopit do 600 metru a omegy byly prvni hodinky na mesici je jen marketing..nic vic..

    omegy stojej bez smlouvani 65
    Omega Seamaster Prof. 007 J.B. - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/81837-omega-seamaster-prof-007-jb/

    a submarinery se daj taky par let stary okolo 70 - 80k sehnat.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: hele ja nerikam, ze je rolex spatna znacka nebo tak, ja jen rikam, ze proto abych se mohl v hodinkach koupat ve virivce (mimochodem, proc doprdele?) fakt nepotrebuju aby mely pul kilaku resistenci.. to samy mi moje certiny splnej taky... a stejne se v nich nekoupu protoze mi to prijde jako kokotina

    me treba rolex ted naopak v densni dobe kde si myslim ze tenhle sektor valcuje tag heuer prijde jako celkem tradice. To ze se mi od nich libej jedny hodinky je muj osobni postoj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam