• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    aneb story kamose co dela stewarda na private jetu a leteli do swissu reklamovat nejaky uplny nesmysly za x mega s tim ze nejdou....
    no nebyly to automaty, musely se natahovat... pan majitel tuto vlastnost nejak prehledl..
    to mi hlava fakt nebere, kdyz je pro me hlavni a jedina vlastost veci pouze to, ze to je drahy... Co je tohle za kreteny?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DEMONOFANARCHY: ted to sem du kopirovat ! :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIKLO: jotak..dik :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: Hele tohle jsou řemeny, tah je vždycky kovovej.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KOUDY: Konečně rozumná řeč :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak to ho zkusim..ty fotky sou fakt dobry a jestli tu od nej uz tahy mate a rikate ze sou kvalitni i pres tu nizkou cenu..tak super..radsi podporim ceskyho sevce nez nejakej zahranicni eshop.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: dostaneš, tim si bud jistej... a dostaneš pravděpodobně mnohem kvalitnější...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: za 800cca uz bys mel.

    btw kovovej tah na carrery stoji snad tricet tisic... :) nekde jsem to resil a byl jse mz toho uplne v prdeli
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    šíma - vintage rally za 800,-

    ted jsem ho objevil na instagramu ( reminek, ne simu ) a pujdu do tohohle..





    Instagram
    https://instagram.com/p/ibbnZiLUoj/


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HE11_KNIGHT: tak to je jasny...ja jen hledam ten pomer kvalita vs cena..chapu ze desitka za origo reminek k iwc je cena naprosto mimo realitu..ale dostanu za 500kc stejne kvalitni? :)
    FINSON: koukal sem na ty fotky niz a vypadaj kvalitne no..:).
    FINSON
    FINSON --- ---
    Zrno je fakt borec, radši vypláznu za řemeny desítku jemu než sebeslavnější značce.

    Jeden příklad za všechny:
    Na ty moje vintážní Doxy jsem mu písnul, že chci tenký řemínek, měl by vypadat tak a tak, on mi poslal nafocený 4 barvy kůže, co by mohly odpovídat, já si vybral, kterou chci, jak silný to chci, jakou nit na to chci, on tu kůži seřízl na požadovanou tloušťku (mluvím fakt o tloušťce řemenu, nikoli jeho šířce), když měl cestu kolem kanclu, kde pracuju, tak si ty hodinky vyzvedl, řemen na ně našil (pevný stěžejky) a komplet mi to za pár dní večer přivezl před barák, když měl cestu kousek od místa, kde bydlím. To všechno za pár stovek, nikoli tisícovek, a příjemný krátký pokec k tomu. Tohle mi IWC eshop nenabídne.

    O kvalitě jeho práce pak nejvíc svědčí asi to, že půlka paneraistů na Chronomagu má na ty svoje orloje řemeny od něj... teda kromě toho, že už taky šije boty, zatím jenom sám pro sebe teda... ale už ty jeho "začátečnický pokusy" vypadají naprosto profi...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Co 800 .. já budu mít za 500 .. :)) samozřejmě hovězinu ti dá vybrat, takže to není tak že to má všechno za 500 to samozřejmě ne :) Ale halvně podpoříš tady českýho poctivýho výrobce, kerej se snaží.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    News and Events | Fine straps for fine watches | IWC Schaffhausen
    http://www.iwc.com/en/news/fine-straps-for-fine-watches/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HE11_KNIGHT: ikdyz ty fotky vypadaj fakt dobre
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak jasne..ja zatim zadny tahy kupovat nepotrebuju..ale prijde mi v poradku kdyz neco co stoji 10k..protoze se tam plati i dost za znacku..dokaze vyrobit treba za 2.5k..ale uz nevim jak moc verim tomu ze to nekdo dokaze vytvorit treba za 800kc
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: Covece kazdMu co jeho jest. My co mame Ondru Simu tak tydle veci neresime:-))
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KOUDY: a nebo za čtvrtinu tý čtvrtinový žejo .. :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: me to prijde prave levny..na panerai stoji origo leather strap desitku..na iwc jeste vic...mit defakto to samy za ctvrtinovou cenu mi prijde fajn.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: Hodne mimo ty ceny. Tu cenu to proste nema.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KOUDY: ty kožeňáci pekný .. ale pořád to není tak pěkný jako to co dělá pan zrno z chrnomagu .. za zlomek ceny..

    Handcrafted by ZRNO - Foto Galerie - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/79952-handcrafted-by-zrno/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam