• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---

    Sundavate si hodinky kdyz jdete spat?

    72 hlasy od 72 respondentů

      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Na tohle dam snad anketu tyjo..ja si hodinky nesundavam ani kdyz jdu do vany (teda pokud zrovna nemam hodinky s kozenym paskem)..ale na spani si nesundavam zadne
      ALTOR
      ALTOR --- ---
      KOUDY: nevypadaj uplne zle. pro chozeni po venku nebo do kanclu proc ne. ale na spani si hodinky sundavam, na behani sou tyhle hodinky navic s kozenym paskem na pytel a na plavani jakbysmet. Takze jako idea proc ne, ale hodne parcialni pouziti.
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      za 30k se mi to zda docela super
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Nejkrásnější chytré hodinky mají „mechanický displej“ s ručičkami - iDNES.cz
      http://mobil.idnes.cz/...ob_tech_oma#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
      PHAILO
      PHAILO --- ---
      TEDDYBEDDY: 6200 je všechno, jen ne standardní verze.
      JOPS
      JOPS --- ---
      TOMMY_: tak po tech uz dva roky silham ja :)))
      PHAILO
      PHAILO --- ---
      TEDDYBEDDY: AFAIK submarinery neměly nikdy číslovaný ciferník. Tedy standardně.
      FRANKVFX
      FRANKVFX --- ---
      TEDDYBEDDY: jsou zajimavy, jestli mas rad oystery tak proc ne...
      KOUDY
      KOUDY --- ---


      KOUDY
      KOUDY --- ---
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      PHAILO: Ano, jsem si toho vědom a přiznávám že 100k baků na echt vintage rlx nemám ;) Současný submarinery s ciferníkem ( bez čísel) viz. Tommy níže jsou ale jiný hodinky, kerý kopíruje leckdo a ty mě nezjímaj, nejen kvůli ceně.
      PS. Neví někdo, jak mám vyfotit ty hodiny na ruce bez polarizačního filtru? Ostří mi to furt na sebemenší odlesky ze sklíčka.
      PHAILO
      PHAILO --- ---
      TOMMY_: Jo, ty taky. Ale nezlob se na mě, tohle už není žádná inspirace. Tohle je normální kopie. Byť pravda - aspoň víceméně přiznaná.
      TOMMY_
      TOMMY_ --- ---
      PHAILO: rolex pro chudy jsou tyhle (http://photowatches.eu/albums/kibi/steinhart/Ocean1gmt_2/normal_DSC_9306.jpg) ., ty hnedy jsou o neco sofistikovanejsi a zadnej z "lovcu kopii" si je imho nekoupi..
      PHAILO
      PHAILO --- ---
      TEDDYBEDDY: Ne, je to rolex pro chudé. Na první pohled.
      TOMMY_
      TOMMY_ --- ---
      TWISTRABBIT: strapshop.cz
      TWISTRABBIT
      TWISTRABBIT --- ---
      Pánové, vím, že se to tu řeší čas od času, ale kam na kožený řemínek k hodinkam, cena do litru. Praha
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Umluveno:)
      HE11_KNIGHT
      HE11_KNIGHT --- ---
      WOJTYLA: Jo takhle... :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam