• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOPS
    JOPS --- ---
    HE11_KNIGHT: tak to je hezky, ja jsem myslel, ze to v radu dnu :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    JOPS: Podle papíru rok:)
    JOPS
    JOPS --- ---
    HE11_KNIGHT: jak dlouho v tom vydrzi baterka ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HE11_KNIGHT: dobry :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Ja myslím ze v pořádku :))

    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    HARDCABB: 10ATM by melo bejt prece OK i na plavani...
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    Mam ted na zkousku doma http://www.witschi.com/en/group-of-devices/magnetism/teslascope-ii/teslascope-ii.html

    Kdybyste chtel nekdo promerit a odmagnetizovat hodinky, muzu byt napomocen. :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Jinak kluci opět, chce někdo moje seika 7015-7010? Co se vnitřku týče, strojek pan Frydl uvedl do původního stavu, jsou opět vodotěsné, mají nový fosfor atp..

    Na ceně jsem ochotný se nějak dohodnout..





    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    PFAUST: 12100
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    HE11_KNIGHT: a kolik tahle legrácka stála?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    mam hodinky s WR do 10 atmosfer, se kteryma jsem bezne lozil do vody. minulej tejden jsem s nima vlezl do teple vany a nateklo mi do nich a ted nefungujou. nejakej random hodinar je rozebral, videl v nich vodu, tak to nechal vyschnout a rikal ze to mam reklamovat (nastesti mam jeste TYDEN zaruku), ale nemam rikat nic o to ze jsem s nima byl ve vode, jen rict ze nefungujou, maj zevnitr fleky na rucickach a ciferniku od vody a kondenzace - spis mi to takdle uznaj. podle vseho to vypada ze mi netesni tlacitka na stopky.

    takze moje otazka - mam delat blbyho ze nevim co se s nima stalo a maximalne jsem se s nima sprchoval, nebo se mam priznat k tomu ze jsem s nima byl ve vode? pomuze mi to s tim aby mi uznali reklamaci? novej strojek jinak totiz stoji neco kolem 2k.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HE11_KNIGHT: a samozřejmě budu taky vědět kdy je největší pravděpodobnost, že bude pršet .. žeano..
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Přátele a kamarádi .. situace je vážná .. zítra budu mít na ruce toto: ..

    PS: už budu konečně vědět v jaký nadmořský výšce si válim prdel v kanclu ..

    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    DOT: Recenze z Heureky:
    Toto zařízení jsme si koupil na zkoušku k iPhonu 4s, překvapilo mě, že se zařízení ihned po nainstalování aplikace do telefonu připojilo a stáhlo nový FW. Na iPhonu funguje bezvadně, uvítal bych ale trošku víc funkcí než jen měření kroků a spánku, spánek neměří úplně přesně, ale za ty peníze je opravdu dobrý, hlavně překvapuje výdrží a to denně přijmám cca 100 hovorů (náramek vibruje). Doufám, že kluci od XIAOMI po dalším update dodělají i notifikaci na zprávu a upozornění, prozatím jde jen na hovor.
    Na závěr bych chtěl říct, že sem se zařízením velice spokojen, po pár nocích ani nebudete vědět že ho máte na ruce, takže doporučuji
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: A myslíš, že nějaká "střední úroveň švýcar" s etou uvnitř je na výrobu dražší? Silně pochybuju o tom, že nějaký Steiharty nebo něco podobnýho stojí na výrobu víc než ekvivalentní Seika, a ty se pod 80 dolarů PRODÁVAJ.

    Celej hodinářskej průmysl je postavenej na tom, že si za těžký prachy kupuješ značku a příběh...
    BONGI
    BONGI --- ---
    HE11_KNIGHT: To je pravda. Bullheady jsou dost vysoke a ne kazdemu sednou na ruku. Ja bych si je bez vyzkouseni bal koupit.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    BONGI: Ale ne v takovém stavu bohužel .. kdybych nějaký zbytečný peníze měl, určitě bych šel do těchto :)
    BONGI
    BONGI --- ---
    HE11_KNIGHT: Bullheady jsou pekne, ale na Chronomagu je meli podstatne lacinejsi.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    nechce někdo ..

    Vintage Seiko SpeedTimer Chronograph 5 Sports Automatic Bullhead BWN 6138-0040 2 | eBay
    http://www.ebay.co.uk/...ead-BWN-6138-0040-2-/271862718285?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f4c47df4d
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Pristi úterý si vyzvednu :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam