• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: nosis jen jedny hodinky na vsechny ucely? Ja treba ted nejvic stridam GShocky a Seika. Ale zjistuju ze bych potreboval jedny nejaky mensi gshocky tyhle jsou fakt velky.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: vidíš a tohle já presně neumim :)) vždy když jsem si koupil hodinky .. tak moje "starý" putovaly do světa, nebo jsem je dal otcovi atd .. vždy musim mít jistotu, že se o ty hodinky bude někdo starat :))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: Ja uz mam posledni flek. A tam pribide pristi tejden D4i novo takze budu muset porudit dalsi krabicku:-))

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: myslim ze 10+ hodinek je ideal.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: jak mam ty Suunta .. tak to prostě neumim mít dvoje hodinky .. tím pádem bych měl už troje (páč mám ještě ty svoej Géčka krásný)!! :D

    já bych byl rád aby někomu udělali radost ještě ..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: ja vim. Neprodavej je.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: No aspon min. 4000 bych chtel :)) dyk jsem z nich nechal udelat zase hodinky :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: kamo to je drahy. Myslim ze za ne dostanej tak 3500.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    FINSON: To je v pohode :)))
    FINSON
    FINSON --- ---
    HE11_KNIGHT: Já bych ti fakt moc rád pomoh', ale když mně se zrovna tyhle tak strašně nelíběj'!
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HE11_KNIGHT: Plně funkcni, po servisu.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Tak přece jenom kdyby nekdo chtel, tak nechávám za 5500... :)

    COQUINE
    COQUINE --- ---
    ADDALBERT: dik, vybrala jsem si z la grande classique, tak uplne nevim, kam pro ne vyrazit.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    COQUINE: Jak Hydra, tak LLD u Bechynu.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    panove (a damy), kde kupujete longines? vyplati se nekde po evrope, nebo normalne cr? dekuji :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---

    Jejich hodinky nosil i Truman, nyní představili nové pilotky s alarmem – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...-jejich-hodinky-nosil-i-truman-nyni-predstavili-nove-pilotky-s-alarmem.html
    HALVED
    HALVED --- ---
    mám radost
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    kupte si je nekdo, ja je rad vezmu do deseti metru a deset sekund tam s nima vydrzim :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    DRAGON: To se ti jednou vymstí Vladimíre :)))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HE11_KNIGHT: nesouhlasim, uz podruhy pisu, ze suunto dodrzuje certifikaci svych pristroju)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam