• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Mam je skoro 3 mesice a jsou vyborny. Nejsou to smart watch, ale krasne udelanej fitness tracker. Zadny notifikace ani displej, vsechy data si to uklada a posila do aplikace (ktera je mimochodem moc pekne udelana). Zpracovani je skvely, clovek si ty hodinky fakt muze vzit ke vsemu. Trochu jsem se bal velikosti (36-37mm) ale opticky vypadaji diky tomu, ze namaji lunetu, o neco vetsi. Mereni kroku/vzdalenosti funguje super, co teda nepochopim je sleep tracking. Naprosto presnej, testovano cca 2 tydny. Jak tohle dokazou zmerit jenom akcelerometrem, to mi nejde do hlavy. Samozrejme light/deep sleep faze beru s nadhledem, ale cas usnuti a probuzeni je presnej...

    A to prosim rikam jako dlouholetej odporce quartzu. Koupil jsem si je vylozene na zkousku, protoze tahle cesta se mi libi. Nepotrebuju, aby mi hodinky pipaly kazdou minutu s notifikacema, ale urcite je to lepsi nez vsechny Jawbony, Fitbity a podobny nesmysly...
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    DRAGON: Oni sami tomu říkají "tracker", a ne "smart watch". Takže asi tak.
    Withings
    http://www2.withings.com/us/en/compare/activity-trackers
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PAPRIKODLAK: mne se to nejak nezda, sem na to fakt zvedavej, az projdou nejakym testem.. ja z toho clanku treba vubec nepochopil, jestli koukam na lcd display nebo to jsou analogovy rucicky. Pokud ano, tak jak ty veci ctes, nastavujes, menis? Nebo to proste tu aktivitu uklada do svych vnitrnich cidel a pouze ti to posila do telefonu, na hodinkach nic nenastavis? Tudiz to nejsou smart watchky, ale jen hodinky s cidlem?
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Jsou hezčí než Apple Watch, přitom jsou levnější a koupíte je ihned - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...ouzske-withings-swiss-made-pp2-/mob_tech.aspx?c=A150614_214552_mob_tech_ram
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Nebo v oceli
    JOPS
    JOPS --- ---
    TEDDYBEDDY: porad se nemuzu rozhodnout, zda se mi libi, ci nikoliv... je to muj styl, ale ta barva, ta barva to proste zabiji a ani ty trojuhelnicky misto cisel se mi taky nelibi....
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Óóó- mega, mega!
    JAZZWEC
    JAZZWEC --- ---
    KOUDY: meistersinger sa mi dost pacia. som kedysi zvazoval, ze si kupim tieto:

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MADCAT: veci kolem jsou veci na holeni.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOUDY: druhá fotka shora - ty věci kolem... co to je?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jeste nemam hodinky s modrym paskem







    KOUDY
    KOUDY --- ---




    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Zvlášť to srdíčko na 1. hodině podtrhuje infantilní imidž produktu.
    Zas, když se s tímhle někde ukážeš, nikdo nezůstane na pochybách o sluníčkovém charakteru majitele :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHARK: ty sem ti chtel napsat, ze ty jsou jeste docela ok, v ramci ... zanru? :D
    SHARK
    SHARK --- ---
    KOUDY: Ty cerno oranzove mozna jo :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SHARK: tohle nebudes nosit..ze ne?! :)
    DOT
    DOT --- ---
    SHARK: jestli se ptas ktery sou hnusnejsi, tak za me ty modry :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    COGITO FIT: The beautifully connected watch by CONNECTEDEVICE — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/...ects/cogito/cogito-fit-the-beautifully-connected-watch?ref=nav_search

    Tak jaky? Modry, cery, ci oranzova?
    DOT
    DOT --- ---
    MADCAT: nelibi :(
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VACA: precti si neco o 7S26. hack to nema ale jinak ok strojek. a rucicka plave docela hezky (mam 7S36 se stejnou frekvenci)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam