• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Aha, OK.
    TEDDYBEDDY: Já na nich moc společných znaků se Subama nevidím, což nemyslím nijak špatně, jenom bych tomu teda neříkal remake...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TEDDYBEDDY: mám Seika 007, Certina neni mýmu srdci blízká...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WOJTYLA: Jedna z lepších remake subů imo za slušný prachy na normální nošení. Pokud tedy nejsi urputnej rolexák.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TEDDYBEDDY: nerozumim?
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    DRAGON: At se to příště opakuje! Jinak se nikam nedostaneme;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HE11_KNIGHT: porad mam nyx za diskuzni forum a ne piskoviste, tak pardon ze sem zareagoval, kdyz mi neco prislo zvlastniho :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: suby jako prd. Desitky... Deep sea jsou problem:-))
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Jetý Expy jedničky jo, afaik. Suby nebo GMT Mastery už moc ne - pokud teda nejsou v jó mizerným stavu...
    Ale to je stejně kein Thema, pro nás oba, myslím :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: tak daj se lehce kolem kila. Nebo za 120.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    DRAGON: Ty si trhni, abys věděl :)

    ty se taky všeho chytíš.. jinak co by tam tak mělo extra žrát baterku, podsvícení to nemá, led display taky ne .. si vem že i Suňťácký srajdy s podobnýma funkcema (je pravda že k ním potřebuješ hrudní pás - ale páruje se to tak jako tak) ti ten rok vydrží..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: treba tady :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HE11_KNIGHT: u tohodle sarkasmu smajla dat umis a k tomu predchozimu ne? Tak to si trhni :P
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Rolády za kilo? Kde?
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    DRAGON: Nekecej :) Já hloupej ..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HE11_KNIGHT: tak to snad zalezi na tom, co tou baterkou nabijis za fce a ne co to ma za baterku, ne? :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    BEREGOND: Podle infa na stránkach to má "Classic watch CR2025 battery" .. takže to vydrží dejme tomu rok?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    BEREGOND: Tvrdi ze 8 mesicu, uvidim...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TEDDYBEDDY: aaa tak to je super... esli stojej kilo tak to sem v pohodě... já se bál že budou za pade... za to by me cukalo jak svině za kilo bych si koupil Rolády...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WOJTYLA: Já taky :o)
    Omega Seamaster 300 Master Co-Axial za Kč 101 190 k prodeji od Trusted Seller na Chrono24
    http://www.chrono24.cz/...&searchexplain=true&sortorder=1&dosearch=true&urlSubpath=/search/index.htm
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TEDDYBEDDY: kurva ty jsou dědku fort na ne koukám!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam