• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    LELI
    LELI --- ---
    FRANKVFX: ono kozeny reminky stejne menis cca co pulrok, protoze se opotrebi, nasaknou potem a smrdi.


    DONDYS: importovat... :-))) este jim muze neco exportovat co? :-)


    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    kouknul jsem na YT video a asi neni co resit. Resil jsem neresitelne, proste bude menit reminky :)
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Mne to prislo prave neprijatelne, tak jsem se v tom jen utvrdil.. tyhle hodinky jsou prave prvni poradny kousek, ktery si chci kupovat

    Jak dlouho realne trva vymenit si reminky vystezejkovacem? Jestli je to otazka 1-2 minut, tak si to klidne párkrát týdně přehodím.
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    FRANKVFX: Lidi kteří na toto dbají si toho samozřejmě všimnou, a samozřejmě ti nic neřeknou :) předpokládám ale ze pravé tito lidé jsou ti kterým se budeš snažit importovat....

    Myslím ze další reminek to v pohodě řeší, ne?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    FRANKVFX: Naprosto nepřijatelné imo :) Ihned dokup hnědýho aligátora, př. causual modrou ještěrku a vystěžejkovač.
    Aligátor • Krokodýl RIOS Brilliant | Řemínky k hodinkám | StrapShop.cz
    http://www.strapshop.cz/rios-aligator/rios-brilliant
    Strukturovaná kůže HIRSCH Rainbow | Řemínky k hodinkám | StrapShop.cz
    http://www.strapshop.cz/hirsch-strukturovana-kuze/hirsch-rainbow
    Vystěžejkovače Vystěžejkovač - nerez ocel | Řemínky k hodinkám | StrapShop.cz
    http://www.strapshop.cz/vystezejkovace/vystezejkovac-nerez-ocel
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    FRANKVFX: nemas ani na hnedej reminek? budou na tom vypadat taky super. videt to je hned no...
    nicmene ze by se z toho svet posral, to se asi neposere
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FRANKVFX: ano v ramci tehle hodinek a kvalitnich kozenejch bot + opasku je to problem. Je to hned videt. A to ze ti to asi nikdo nerekne neznamena ze si toho nikod nevsimne.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    FRANKVFX: Nosím v podstatě pouze hnědý opasky a boty, a k nim hodinky s černým řemínkem a černým ciferníkem, a je mi to naprosto jedno :). Jestli to někdo bude považovat za nevkus, tak je to jeho problém. Ty tvoje Maurice Lacroix asi teda budou jiná třída, takže se možná i budeš pohybovat v jiné společnosti, která to řešit bude, cojávím...
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    Panove, mam pro vas neco na premysleni, resim hodne "zasadni" otazku vkusu :)

    Chci si ted konecne koupit tyto hodinky od Maurice v kombinaci bily cifernik a cerny aligator. A ted ten problem.. nosim krom cernych tak i hnede boty s hnedym opaskem. A ted ta otazka... je opravdu velky krok nevkusu kdyz si vezmu hodinky s cernym reminkem a k tomu hnedy opasek a hnede boty?

    Podotykam, ze nemam na dalsi hodinky s hnedym reminkem :)

    LELI
    LELI --- ---
    VECTOR: Hele staly nalezeni v supliku po dedovi/pradedovi s urazenym kouskem pouzdra jak jsou stezejky, jedny ty nozicky a pak uz nesly a renovace stala celkem cca kilo.
    BONGI
    BONGI --- ---
    Udelal jsem si radost, sice quartzy, ale libi se mi :

    VECTOR
    VECTOR --- ---
    LELI: muzu se zeptat kolik staly, nebo je to impertinentni otazka?
    LELI
    LELI --- ---
    VECTOR: ted je ma mladsi bracha
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    LELI: a vlastnis je? mne se tahle znacka zacina cim dal vic libit.
    FINSON
    FINSON --- ---
    VECTOR: Dobrý vědět :-)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    FINSON: svycarsko neni clenem eu, ale je clenem EFTA, takze te o dph nikdo stahovat nebude.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOT: D4i NOVO
    DOT
    DOT --- ---
    WOJTYLA: co to je za model ?
    FINSON
    FINSON --- ---
    DONDYS: Kdyby sis to odtamtud nechal poslat. Když si je povezeš osobně nové na ruce, tak tě myslím nikdo prohledávat nebude a nezjistí, že doklad a krabici od nich máš v zavazadle.
    Úplně čistě de iure bys to měl přiznat a proclít, ale... ;-)
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    FINSON: Jak jsi to myslel s tím švýcarskem? Jako ze by me to proclili při návratu do CR?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    už tejden se pokoušim nezapomenout vyfotit muj novej přírustek, ale nedaří se, tak alespon fotka z internetu... jo a vodotěsný jsou do 100m rozhodně:-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam