• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    btw http://technet.idnes.cz/slow-tv-hodinar-0in-/tec_technika.aspx?c=A150728_145456_notebooky_nyv, hledam jestli je to nekde archivovany, docela rad bych se mrknul, teda ne ze by to uz nebylo na yt asi 1000x, ale... :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOT: jojo Gčka jedině digitální...
    DOT
    DOT --- ---
    rucickovy gecka, to je tak humusalni zalezitost! a jeste takhle po ranu :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    COUDAK: nevím proč se to tak blbě nahralo. Sehnal jsem si padělky abych věděl jak si zvykne na velikost atd.. Už se těším na originály :-)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    LUCKYBSD: děkuji za radu, doma kouknu :-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    COUDAK: pripadne pokud bys u Casio nevybral, tak Timex Expedition jsou jejich zdatna konkurence, nemam je, ale v testech / recenzich je chvalej
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    TRISTRAM: Ingersoll Twin Balance. Strasnej ausus...
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    WOJTYLA: promiň, když se řekne g-shock hned mi tam leze na mysl ty klasiky hranaty :-D , kurnik ale jak se na to tak koukam tak se mi zacinaj libit protreky :-D jen je to krapet mimo cenu :-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    COUDAK: já mám jedny rangemany a ted si budu kupovat tyhle na takový uplně normální lítání/střílení a podobně

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    pozná někdo co je to za hodinky?

    COUDAK
    COUDAK --- ---
    WOJTYLA: A mají v této cenové kategorii i kulaté tělo ?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    COUDAK: gshocky. Jednoznacne.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Pánové, doporučili by jste mi odolný a trvanlivý hodinky kolem 2000,- Kč ? :-D je to do práce, kontroluju kamiony atd a moje krásný stříbrný hodinky, který mám už 9 let začínají být po letech dost poškrábané. Preferuji kulatý ciferník a je jedno jestli analog nebo digital. Hlavně aby tam bylo čas a datum. :-D cena může být i do 3000 ale víc ne :-D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DRAK00LA: Mám je taky a mohu jen doporučit
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    CODE: Tissot T-Touch
    CODE
    CODE --- ---
    Copak to to nosi pan niminstr ?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam