• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hele na chronomagu jsou Laca pilotky zadara skoro nekdo s menší rukou kupte si to... jsou to 40mm pouzdro na me je to malý...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SKATEMURAI: skywatches.com.sg, kdybys napsal znacku by bylo z ceho se odpichnout
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Introducing: The MeisterSinger USA Benjamin Franklin Limited Edition — HODINKEE
    https://www.hodinkee.com/blog/the-meistersinger-benjamin-franklin-limited-edition-watch

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: na sunburst (cti GS nebo vintage Alpinisty) nejsou penize takze prozatim enamel.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: ale jo, proc ne, ja bych idealne neco se sunburst cifernikem, mam vsechno s tmavym
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: Ale jako ty semi-skeletony jsou peckovy, za 141 USD na skywatches


    proste pecka! hlavne nemaj zadnou ***** komplikaci, ktera te nuti to pokazdy prerizovat a teta si zvykne :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: moje seiko umi jine veci. :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: tech Orientu? tvl ty sou peckovy, za 109E, tah ok, vypadaj dobre, to logo mi neva a jdou +-2s/den, co vic chtit, to tvoje seiko neumi ;-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: kup si semi-skeletona pokud si na to troufas, zbas se tamty s hnusnim logem a budes mit vystarano :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KOUDY: jo ! ta luneta je moc fajne
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: tak to mam 3 a posledni jsou kombinace dvou poslednich :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: A jedny Géčka! Ale ty se nepočítají jako hodinky, takže to máš správně.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MADCAT: diver, flieger, dress a chrono preci!:)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    LEXXA: troje čtvery... jaký?
    DOT
    DOT --- ---
    LEXXA: zase z toho nedelej drama, sou to jen hodinky, ne heroin.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TOMMY_: hele ja si myslel ze to rozjedu ve velkem az tak po 40ce. takova kratochvile k notasu, trepkam a dymce. a najednou jsem narazil na hodinky co jsem musel mit a vynalozil jsem na moje pomery docela dost usili abych je mel.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    LEXXA: To nejsou moje prvni hodinky.. Mam jich vic nez dost.. A ty seika byli za tu cenu super. Mam to celkem pod kontrolou.. Ale vim jak to myslis (asi)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LEXXA: mozna ctvery
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TOMMY_: rekneme ze SKX007 jsou takovy... gateway drug. za chvili treba zjistis ze 7S26 neni to prave. a zacnes koukat okolo. a pak zacnes plnit jeden watchbox za druhym. nehlede na to ze muz potrebuje minimalne troje hodinky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam