• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    MARTIK: nebál bych se vůbec. quartz strojek by to měl jistit. jinak já s certinama jezdím běžně na kole i nářezy v terénu a DS (double security) to jistí. :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    MARTIK: imo ani s mechanikou se nemáš čeho bát, s quartzem už vůbec ne
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    MARTIK: od toho jsou to quartzy nemas se ceho bat
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Dotaz
    1) mám teda ty Certiny s ETA Quartz strojkem. Jedu si takhle na kole po nerovnostech, řidítka vibrujou (nemám odpruž. vidlici), hodinky se na ruce třesou. Mám se bát, že nějakým delším a častým ježděním s tím něco můžu udělat? Tipuju, že ne. U předešlých hodinek jsem to neřešil. Ale to víte, jak má člověk na ruce něco novýho..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vypadaj hezky designove..jako moto360..rozhodne se mi libej vic nez ty applacky..ale cenou prej chtej konkurovat applu..takze to zas bude v prdeli..skoro zadny se neprodaj a za par mesicu pujdou s cenou brutalne dolu.

    Design vypadá skvěle. Hodinky Samsungu vyfotil na web zaměstnanec - iDNES.cz
    http://mobil.idnes.cz/...il-na-web-zamestnanec-foe-/mob_samsung.aspx?c=A150826_183915_mob_samsung_jm
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    btw, kdyby nekdo nevedel - http://watchguy.co.uk/swatch-group-parts-policy/

    takze fuck you swatch :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BOBASH: jojo, proto se ptam, kde kde? :D
    BONGI: tuhle variantu jsem nevidel jeste v realu, ale kamos ma modry a Lexxa odsud mel/ma cerny PVD, kazdopadne sis vybral dobre :)
    BONGI
    BONGI --- ---
    LUCKYBSD: za ty cerne - 11, ty druhe jsem dal spatne, ja mam tyhle :

    BOBASH
    BOBASH --- ---
    BONGI: SNK803 jsou za 1 850,- docela fajn nabídka mírně pod běžnou cenou, u těch druhejch by to byl super deal...
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BONGI: za 1850 ty SNZG11 nebo ty SNK803?
    BONGI
    BONGI --- ---
    Dnes prodavali na Chronomago Seika Sport ( automatic, 100m) za uzasnych 1850Kc. Mam je v bezove barve a jsem s nima hodne spokojeny.



    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    zdravím, momentálně mám tyhle dva japonce
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    PFAUST: velká haluz. Na netu stojí osm až deset tisíc ( http://hodinky.heureka.cz/certina-c001_610_16_057_00/ )
    Měli je tam (hodinky-365.cz , kamenná prodejna Ostrava) v nějaké akci za 7100 Kč.
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    MARTIK: supr! pro tu značku mám slabost. tak ať šlapou! btw za kolik?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    TEDDYBEDDY: kolik ?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MARTIK: šel jsem si vyzkoušet ty Tissot a nebylo to ono. Hned ve vedlejším regálu mě však zaujala značka Certina. A už jsou moje :)

    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    DRAK00LA: Popripade 2700,- bez kuze...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    ALTOR: protoze je s novejma Omegama neunosim :)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    DRAK00LA: proc nakonec prodavas?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam