• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    FINSON: Stejne jako u vsech podobnejch wearables to kroky meri akcelerometrem. Data si to uchovava tusim 48 hodin, pkazdy kdyz se to priblizi telefonu, tak se to automaticky synchronizuje. Verze Androidu netusim, mam iPhone.

    Měří to kroky, běh, kolo to samozřejmě nechytne. Spánek evidentně taky akcelerometrem, maji asi nejaky pohybovy patterny pri spanku. S hodinkama bezne nespim, spis me to zajimalo, ale +- par minut to chytalo presne...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Pohybovyho cidla
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: Predpokladam ze to proste bere pohyb ruky. Este mu v appce mozna reknes co ze se to chystas delat a vono to nactenprednastavenej profil do kteryho napasuje data z ohybovyho cidla.
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAK00LA: Heleď, pardon my ignorance, já na ně koukal a trochu mě to hlodá, vypadají fakt zajímavě, ale mám k nim pořád dost nedůvěru - nedokážu hlavou pobrat, jak poznají, jak se zrovna hýbu, ten spánek je pro mě úplnej úlet, nikde jsem nenašel výčet toho, co přesně to všechno měří (ty obecné kecy "umí to všechno a automaticky to pozná, co právě děláte" ve mě důvěru nevzbuzují, podle mě mi to při jízdě na kole nedokáže spočítat vůbec nic, pochybuju, že mi to spočítá kalorie při klikování apod.), jak se to chová, když to není v kontaktu s telefonem, spojí se to s Androidem a jaké verze...
    Byl bys té ochoty a práskl sem pár screenshotů z té mobilní aplikace? (Kdyby to ostatní nezajímalo, tak se omlouvám a prosím ty screenshoty do pošty.)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    DOT: ty má spolubydlící, a nevím co s nima udělá
    DOT
    DOT --- ---
    COUDAK: no a kde sou seda ty hodinky z aukce? nejak si me zmatl :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    WOJTYLA: blbě jsem to napsal, ta cena platila k těm hodinkama z aukce, a tyto bentime jsem si koupil za 800 Kč teď o weekendu :-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    COUDAK:
    COUDAK: bentime za 3 a půl? za 3 a pul bys mel luxusní Gshocky kámo...
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Bylo to tři a půl tisíce korun českých, byla na nějaké aukci, ale to je jedno, o políčko navrch na hrají foto mých čerstvě nových hodinek, které jako jediné splnily moje kritéria :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Ač zlatou nemusím- dvoje fešácký automaty za dobrou cenu.
    Zeno Gentleman Vintage Line Mens Watch Model: 6662-2824PGR-F1
    http://www.gemnation.com/watches/Zeno-Gentleman-Vintage-Line-6662-2824PGR-F1-28965.html
    Alpina Club Automatic Mens Watch Model: AL-525B4RC4
    http://www.gemnation.com/watches/Alpina-Club-Automatic-AL-525B4RC4-23377.html
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    MARTIK: nebál bych se vůbec. quartz strojek by to měl jistit. jinak já s certinama jezdím běžně na kole i nářezy v terénu a DS (double security) to jistí. :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: a esli euro tak tuplem nikam nechodit pac nechces vedet ze ses jitrnice co dala 3,5k€ za fejky:-)))
    FINSON
    FINSON --- ---
    COUDAK, COUDAK, COUDAK: Ne, tohle fakt není o štěstí. Jestlis tu cenu myslel v CZK, tak jsou to stopro fejky.
    (A jestli EUR, tak bych k tomu Hanákovi pro klid duše zašel :-) )
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COUDAK: euro? :)
    CROME
    CROME --- ---
    COUDAK: tri a pul mega? to by mohli bejt pravy :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    COUDAK: Jasný fejky
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    SUBTITLES017: MW je to jedno, spolubydlící chce :-D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    COUDAK: ja bych s tím ani nikam nechodil.. budes za debila akorát :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam