• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: No Constellationy jsou trochu jinde, ale takhle starých Seamasterů do 20k (CZK) jsem viděl docela dost - tadys musel narazit na nějakou šílenou limitku :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON: me ta cena prave prijde hrozne mala..videl sem nekde nejaky vintage omegy okolo 6k dolaru a predpokladal sem ze vsechny stojej podobne...musim zjistit jestli se nejak zasadne lisej od contelationu..imho nejhezcich omega hodinek ever..:) - [ KOUDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ]

    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Hahaha! Jinak ten Turler teda je! (A ta cena taky.)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    krasny sberatelsky

    Omega Speedmaster Apollo11 LE 45th Anniv - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/.../84257-omega-speedmaster-apollo11-le-45th-anniv/?hl=%2Bomega+%2Bvintage



    FINSON
    FINSON --- ---
    DEMONOFANARCHY, LELI, BOBASH: To jsem čekal :-)
    KOUDY: Myslím, že jsem měl trochu kliku :-)

    Teď mi ještě zbývají ty fullgold Constellationy s příběhem, jak jsem tady dřív psal :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON: to je nadherna cena..super..:)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Spíš ten koženej.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Jo. 6,5k pořízení a 9,7k oprava.
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON: jako koupe i vycisteni a serizeni od majzlika dohromady za 16k?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Děkuji pánové. Mám z nich fakt radost :-)
    KOUDY: 16,2k. Plus řemeny ;-)

    BOBASH, LELI:
    Tak kterej? :-)
    A)


    B)


    C)


    A jedna na dobrou noc:
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON: skvely!..takovyhle hezky vintage omegy mam taky v merku...na kolik dohromady vysly?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Mě takhle přijdou perfektní. Přesně tyhle Seamastery si chci pořídit, až přijde čas na oblekovky... a ten řemínek je super. I když možná bych šel do nějakýho o kousek usedlejšího a míň "hipsta rustikálního".
    FINSON
    FINSON --- ---
    LELI: Tak zachovalej je, ale novej ne - zrovna před dvanáctkou, jak je to vypálené lesknoucí se místo, je největší flek :-) Pak třeba ta tečka mezi čtyřkou a pětkou je v reálu naopak o dost výraznější, na rozdíl od těch vlasovek na pouzdru, a tak, najde se toho víc... no uvidím, co vyleze z foťáku.
    LELI
    LELI --- ---
    FINSON: takhle prave vypada jak novej, tak me tam to pouzdro zarazi, ale samozrejme foto muze zkreslovat hodne
    FINSON
    FINSON --- ---
    LELI: Cifr není netknutej ;-) Ta fotka na přímém slunci fakt zkresluje (ale ve stínu to tím mobilem vyfotit nešlo, zkusím to přes víkend nafotit líp)...
    LELI
    LELI --- ---
    FINSON: me prave vadi kontrast vlasovek na pouzdre a netknutyho ciferniku, ale to je neco co se da snadno vyresit, az budes casem chtit :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LELI: Děkuji. Na leštění jsem si nevzpomněl, protože v reálu ty vlasovky nejsou tak výrazné a já ani vintážky lesklé jak psí kulky nemusím, jenom ať je na nich ten věk trochu vidět :-) Řemenů mám spoustu, budu je na nich střídat (made by Zrno, samozřejmě). Jinak spousta nových lesklých součástek je vevnitř ;-)
    LELI
    LELI --- ---
    FINSON: osobne bych volil asi jinej styl reminku a k tomu nechal jeste prelestit pouzdro, ale jinak moc pekny hodinky
    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak tady tohle má podle prvního rychlého googlení cca 60 let a teď po vyláznění u pánů Knespla & Majzlíka počítám, že by to dalších 60 let šlapat mohlo (s pravidelným čištěním a mazáním možná i dýl) ;-)
    Dneska jsem je vyzvedl...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam