• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    HNL
    HNL --- ---
    DONDYS:
    FINSON: Díky, to už jsem si tak nějak dohledal a načetl. A taky to, že ji vlastní Číňani. Při procházení různých značek a typů mě totiž kromě klasiky jako Longines Conquest (Co si budeme povídat, roli hraje i cena, ale uvědomil jsem si, že nejsem potápěč:) ) zaujaly i tyhle:
    FINSON
    FINSON --- ---
    HNL: Viz DONDYS + jako první si nechali patentovat uložení rotoru automatického nátahu na kuličkovém ložisku (a pak si to taky dali do loga). KonTiki jsou pěkný kousky.
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    HNL: Brand se spoustou historie. Krom Kontiki (který údajně nosil Thor Hayerdahl) mají i skvělý "Majetek" který dělali ve 30 letech pro piloty CS. Letectva.
    GREGI
    GREGI --- ---
    FINSON: jj ma supr pasky. znam se s nim osobne a na hodinky jiny nez od nej nedavam;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    ELDERIK: supr napad... snad se chytne vic firem;) konecne sance pro me jak nosi svoje hodinky a zaroven mit smartwatche
    LELI
    LELI --- ---
    FINSON: tak ja mam castokrat pravdu no. :-) je to mnohem lepsi mimochodem
    HNL
    HNL --- ---
    Zdravím, jaký je váš názor na značku Eterna, konkrétně Eterna Kontiki Date?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Btw. kdo to ještě neví: Zrno praštil se svým zaměstnaneckým poměrem a učí se na ševce fulltime :-) Všechny ty řemeny, co tady vidíte nafocený s těma mýma Semasterema, jsou od něj. Humpolácký řemínek je humpolácký, protože je pilotkový a na pilotky patří humpolácký řemen, ne proto, že by Zrno odváděl humpoláckou práci - fskutčnosťy je na něm to šití mnohem hustší než na jakémkoliv továrním, co jsem kde viděl, včetně IWC (a ne, fakt z toho nemám provize, prostě mám Zrna za borce, obdivuju ho a fandím mu).
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Jsem rád, že si rozumíme ;-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: Jo tak presne s timdle paskem jsou nudny jak hovno.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: Me se na tom libi ze trosku lame takoej ten Vintaz omega feeling. Jako kazdej tam predpoklada bombirovanej aligator. Ale proc. Tenhle nechhava ty hodinky znit samy o sobe. A je to taky trochu punk:-))
    FINSON
    FINSON --- ---
    PAJUSAK: To je řemínek na pilotky, tenhle typ má svoji historii. Ale je pravda, že na Seamastery to není úplně to pravé, nejsou to pilotky :-)
    WOJTYLA: Dík, já si taky myslím, že není špatnej, občas ho na ně hodím - k hnědým botám nebo modrým plátěným keckám ;-)

    Tak ještě jednu pro LELIho a PAJUSAKu - tady jsou na bombírovaném s nekontrastním šitím, klasice ze všech klasik nejklasičtější. Po těch počátečních provokacích teda přiznávám, že na tomhle mám v plánu je nosit nejčastěji:

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: Tendle pasek je nejlepsi.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    FINSON: tak krásné hodinky by si zasloužili hezčí řemínek. To pošívání je násilné, až humplácké (ale to už jsem asi moc velká detailistka :)
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Co říkáte na tohle:
    KAIROS T-BAND: Transform your analog watch into a smart watch!
    https://www.youtube.com/watch?v=eJhwusVRGEc
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WOJTYLA: Šel bych do panáků a neřešil nějaký peníze ;)
    44mm Marina Militare Black Dial Power Reserve 2530 Automatic Men's Parnis Watch | eBay
    http://www.ebay.com/...b74eb49e91b3ee1687f09c%26pid%3D100352%26rk%3D8%26rkt%3D12%26sd%3D252050620585
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    dětedopiči nemám peníze!!!:-D
    LELI
    LELI --- ---
    FINSON: Lepsi
    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak ještě vám je sem hodím na klasičtějším řemeni v denním světle a už se trochu uklidním:

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    A tomuhle rozumím moc dobře.

    Speedy Tuesday – Omega Speedmaster ’57 – Three Different Versions From 1957 to 2013 | Fan of Fashion Wrist Watches
    http://www.watchreviewcenter.com/...omega-speedmaster-57-three-different-versions-from-1957-to-2013/
    www.ablogtowatch.com/omega-speedmaster-57-retro-dial-watch-2015/
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    FINSON: A tomu já taky naprosto rozumím :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam