• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LELI
    LELI --- ---
    LELI: ekvinalent treba toho, kdybys prisel do divadla v rybarskejch gumakach. Nebove fleaceovce na predani statnich vyznamenani. Proste jako kreten b
    LELI
    LELI --- ---
    FINSON: no, spatnyho nic moc, akorat na pohled ten kluk na fotce vypada oblecenej jako kreten.
    FINSON
    FINSON --- ---
    No mesh mi k nim moc nesedí, ani jemný ani jiný. Ale asi jim přece jenom ještě pořídím toho nudného krokodýla.
    Nicméně, co je špatného na NATO strapu, teniskách a obleku? :-)

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    no me hlavne prijde ze ke strasne malo hodinkam se da nosit jemnej mesh.. a pak mi prijde skoda k necemu takovymu hodit neutralni nato ktery neni nicim zvlasti.. takova navyuzita prilezitost.. ale kazdymu podle jeho chuti :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    FINSON: :))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    asi jako gumový zástěrky na porsche :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BONGI: na druhou stranu ty hodinky sou tak hezky, ze jim slusi i nato :) tak se na to divam ja
    BONGI
    BONGI --- ---
    FINSON: Ja jsem konzerva, takze souhlasim s Tommy. Takovehle oblekovky chteji jemny kozeny reminek nebo jemny tah. U tahu je ovsem potreba mit na vedomi, ze barva kovu urcuje take barvu spony na pasku, manzetovych knofliku a spony do kravaty (popripade dalsich kovovych doplnku).
    Tahle kombinace s Nato mi prijde, jak kdyby sis vzal k obleku tenisky. Da se, ale je to divne vystredni. :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja bych to idealne videl takhle nejak :)
    k temhle hodinkam se mi nehodi osobne nato ale nejaka klasika..



    nebo

    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: NATO na vintage oblekovkách mi přijde trochu moc hipsterský, ale konkrétně tohle vypadá docela dobře.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    FINSON: mne se zoufale nelibi tenhle typ reminku. pusobi to na me jak nasivka na obleku.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    FINSON: na prvni pohled jsem myslel ze je to nejakej super tenouckej mesh.. a ono je to nato :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Očekávám vyvážené +/- skóre ;-)
    DOT
    DOT --- ---
    HNL: ty se mi moc libi. kvalitni a neproflakly.
    FINSON
    FINSON --- ---
    HNL: S těmi Číňany, to je jak u Volva, jsou lidi, kteří jsou rádi, že podnik někdo zafinancoval, aby nekrachl, a dokud je design a výroba tam kde je, tak je to v pořádku - a pak jsou lidi, co toho majitele neskousnou...
    Jinak tady na těch nových KonTiki mi trochu vadí ta datumovka, nemusím ji takhle nakřivo upadnutou - ale fakt to vadí jenom trochu ;-)

    Btw : Ohledně tohohle se už na Chronomagu řeší, že hodinky s ETA strojkama díky tomu půjdou s cenou nahoru (jako že je to dobrá věc) - mám poslední dobou čím dál větší problém rozeznat, kdo je fanda a kdo zlatokop...
    FINSON
    FINSON --- ---
    BADHORSE: Po babičce mám hrnek, to můžu ;-)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    FINSON: klasiky mam rad ale tohle je tak k babiccinemu porcelanu
    FINSON
    FINSON --- ---
    ELDERIK: Od Šímy jsem měl kdysi jeden řemen na Seika. Nedokážu říct, kdo z nich šije líp, oba šijí perfektně, jenom Zrno je zatím pořád levnější. Na druhou stranu Zrno moc nedělá exotiku (co vím, má k dispozici hovězí a koňskou kůži), u Šímy je mnohem širší výběr kůží (právě ten aligátor, nebo třeba žralok, hadi, ptáci) a přece jenom je na trhu déle = víc zkušeností.
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    FINSON: Budu teď muset koupit nový řemen na hodinky, protože se mi už začala rozsypávat teletina na tom co mám (klasický tmavě hnědý řemen - z venku krokodýl, vespod teletina). Uvažoval jsem nad Šímou, který dělá řemeny na zakázku a má ceny od 1500 do 5500 Kč podle toho co si člověk vybere za kůži (aspoň to mi řikal po telefonu).

    Řemeny co dělá zrno jsem zatim neviděl tak nemůžu srovnávat :(

    Máte někdo zkušenosti s oběma aby jste mi mohli napsat subjektivní názor?
    HNL
    HNL --- ---
    DONDYS:
    FINSON: Díky, to už jsem si tak nějak dohledal a načetl. A taky to, že ji vlastní Číňani. Při procházení různých značek a typů mě totiž kromě klasiky jako Longines Conquest (Co si budeme povídat, roli hraje i cena, ale uvědomil jsem si, že nejsem potápěč:) ) zaujaly i tyhle:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam