• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    GREGI
    GREGI --- ---
    VACA: ebay
    VACA
    VACA --- ---
    prosímvás, kde se podívat? potřeboval bych sehnat nějakej levnej quartzovej strojek do narámkovejch hodinek kterej by však dokázal utáhnout trochu větší plechové ručičky. Nejde zase o nějaké vyloženě obr ručičky, jedna z nich je bývalá střelka z kompasu...
    DOT
    DOT --- ---
    novej Shine
    Shine 2 | Advanced Fitness + Sleep Monitor
    http://misfit.com/products/shine2

    konecne to umi vibrace. Podle me nejlepsi koncept, na nic si to nehraje, vodotesny, odolny...
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    STEPNI_VLK: Sice taky nemají kulatej displej, ale nejsou špatný za tu cenu. A díky tomu bude za pár měsíců mít smartwatch každá designer-značka jako Diesel, DKNY, CK, MK, Adidas :-D
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    A další wearable "mrdky" v dohlednu, tentokrát od Fossil..

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    GREGI: Hezkej custom.

    Tak mě napadá hoši, nevíte někdo, esi by někdo uměl předělat na cifru řadovýho modelu Seiko, ze stejnejch písmenek jméno kámoše na objednávku, resp. přebarvit vteřinovku?
    GREGI
    GREGI --- ---
    Tak novej model:) Tloustka se mi povedla srazit na 9mm







    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ja bych byl smirlivejsi.
    lucky at si koupi "potapky" (hlavne ne ty co chci ja).
    ono ta progrese je docela rychla. po chvili mu dojde ze pocitac je pohodlnejsi. pak si ho koupi.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    LUCKYBSD: Takže potřebuješ hodinky ne na potápění, ale jako na potápění. Potápět se s těma ručičkovýma "potápkama" je stejný jako jít s francouzama do války. Jestli nějakou sportovní aktivitu chceš provádět vážně a bezpečně, což zrovna u toho potápění bych zdůraznil, tak potřebuješ specializovanej přístroj, počítač, a ne jak když si někdo nalepí na zadek auta postavičku golfisty.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    JOPS: steinhart, eta, kyklop -> ne-e, ale videl jsem ted nejaky na chronomagu a ty nevypadaly spatne...
    JOPS
    JOPS --- ---
    LUCKYBSD: http://www.chronoshop.cz/steinhart-potapecske/steinhart-ocean-1-black

    na ty koukam uz asi dva roky... a porad se mi za ne nechce davat 10k....

    ale netusim, jak hluboko s nima muzes :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: ok... mít sebou pod vodou počítač se hodi i z hlediska bezpečnosti... vlastně nevim jak dlouho se potapení venuješ, ale asi neznám nikoho kdo by se dlouhodobě obešel bez kompu... časem budeš stejně chtít vedet jaks byl hluboko, jak dlouho jakýs měl surface časy atd... každopádně s ručičkovejma budeš stylovej... :-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: me se digi hodinky nelibi, mi to pripada, jako kdybych mel na ruce tachometr z kola...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: mno freedivingu se trochu venuju a zatim jsem nenašel nic na co by nestačilo Suunto D4i.... a upřímně ani u světový špičky jsem neviděl že by meli cokoliv jinýho než freečkovej komp... natož nedigitálního...

    ale samozřejm mej na sobě třeba kukačkový hodiny, jen me to zajímalo..:-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: zrovna u freedivingu mas tunu veci, ktery souvisi s casem, tam je fakt vyuzijes
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BAAL: nechci digitalky, koukal jsem, ze spousta lidi pouziva Casio Frogman a dekuju, uz jsem zvracel :D spis jen zkoumam, co je tak na realny pouziti, ale zjistuju, ze 99% hodinek je tak max na potapeni za stolem :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LUCKYBSD: je to bida, svycary nechci, pac v tyhle kategorii jsou vicemene jen quartzy od swatch group... nejake dalsi tipy? :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: mužu se zaptat na co ti jsou při potápění hodinky a jakýmu potápění se věnuješ?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: ja treba ted hledam nejaky na skutecny pouziti pri potapeni do 10k Kc a nejlepsi co jsem nasel je Seiko SRP637/639:
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TEDDYBEDDY: s tim se nikdo nepotapi.
    FINSON
    FINSON --- ---
    TEDDYBEDDY: Já to nezatracuju, jenom jsem tam tu "inspiraci" hned viděl :-) Žlutá pod vodu do moře je určitě fajn - jsem četl teda, nikdy jsem se nepotápěl :-) Já vlastně ani pořádně nikdy nebyl u moře :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam