• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VACA: S Tudorem máš pravdu, nevěděl jsem. A docela mě to tedy zklamalo. Tyhle Glyciny jsou teda na hraně, resp. z mého pohledu už za ní.

    TEDDYBEDDY: To máš jako Porsche 911. Je nutné ho (zásadně) měnit, když je dokonalé? A ten design je taky 50 let+
    VACA
    VACA --- ---
    PHAILO: Tudor je ale pokud se nemýlím "sesterská" společnost Rolexu

    PHAILO: Já v tom teda víc vidim Omega Seamaster než Bolex... Ale nijak mě to neuráží:) když si hodinky vyloženě nehrajou na kopie 1/1 tak v tom nevidim problém. Třea takový Glicine Combat sub se mi líběj moc a neprijde mi to jako kopírka...




    Ale já vim, je to podřadnej low-end kerej si hraje na hodinky, navíc se nehodí k manžetovejm knoflíčkům s démanty a masivní vrstvě pomády :D


    Btw a jako ty seamastery vám nepřijdou jako kopírka subů? No možná ne tolik protože maj Omega na ciferníku, svojí cenovku a komerčnim filmovym průmyslem jsou zprofanovaný natolik, že slovo kopie nikoho nenapadne..
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    To sou kecy s těma subama. 60 let sterej dizajn a furt za ně chtěj 150-200k +. Imo kucí trochu zaspali dobu. Minulej tejden jsem měl chvíli času, tak jsem byl vočumovat v Pařížský. Nevybral bych si ani za 10x menší cenu. Všecko se blejská jak psí koule. Nejsem pingl ani nedělám do kolotočů. Strojky a pintlich dizajny už umí dnes skoro všichni. Koupil bych si znovu Steiny nebo i klidně Vinoxy i ty Invicty.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já v tom vidím Suby a Seamastery ;-)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    TWISTRABBIT: Nijak nerozporuji, že jich je víc (viz třeba Tudor). A ani jsem netvrdil, že jediné potápky jsou od Rolexu, to by mě vůbec nenapadlo.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    PHAILO: potápek jsou na trhu tuny a myslím, že některý kopírujou submarinery mnohem víc a za mně teda rozhodně neplatí, že jediný potápky jsou ty od rolexu
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SHARK: Já vím, ale já prostě mám rád značky, které jdou svou vlastní cestou. Nejde o to, jestli stojí 5 nebo 500 tisíc, líbí se mi invence. A tohle je prostě pro mě kuře a lá bažant podle Ládi Hrušky.
    SHARK
    SHARK --- ---
    PHAILO: Kdyz ja potreboval hodinky s kterejma muzu jit plavat do more, moje stare swiss military vydrzely 8 let, ted jiz neudrzi ani 10atm, s mojim zachazenim bych drahe hodinky znicil behem 5ti let, tady me to tak bolet nebude
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SHARK: Já v tom prostě vidím ty suby :-/
    SHARK
    SHARK --- ---
    SHARK
    SHARK --- ---
    Tak jsem si udelal k vanocum radost, polovicka zaplatila, ten Lumi cifernik je uzasnej, jinak prumer pouzdra 47mm

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja ty vintage omegy proste potrebuju

    Four Watches Used In The Filming Of Mad Men, For Sale At Christie's New York
    https://www.hodinkee.com/articles/mad-men-watches-for-sale-at-christies
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Ted jsem narazil na jednu vtipnou fotku, když jsem se dostal v praci dostal k jedné vyrocce. Hodinky LLD

    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Za zkoušku nic nedám (v balení byl taky). Jen ho musím nechat zkrátit, protože nosím jen nato strap.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Možná nějakej pohodlenej silikon
    www.ebay.com/itm/20mm-High-Quality-Blue-Silicone-Rubber-Sport-Diver-Watch-Band-Strap-rs2001-/360848067310?hash=item5404388aee:g:hPsAAOxyVLNS6HtI
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja bych to taky nechal a nemenil tah
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ADDALBERT: nechat na tom strapu je to super...
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    KALIBAN: Tady je jedna fotka ted cestou do práce. Přijde mi, ze uz je fakt čas na tah.

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ADDALBERT: jako ty jsou fakt skvely, pripominaji mi radio z mladi nebo tak neco, plus jim ten strap hrozne slusi teda.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Jedna obedovka s kamaradem. Moje jsou ty napravo. Na zimu je čeká tah.

    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    KONOPASLIK: moje oblibene!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam