• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Nez se na me snese vlna kritiky, tak bych chtel jen podotknout, ze jsem se zatim potapel jen jednou a to kdyz jsem u babky jako malej omylem zahucel do septiku. V te dobe jsem ovsem nosil takovy ty hodinky s kockou na cifru, co tam misto vterinovky dokola behala mys.
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Nebo taky k nicemu, protoze lunetu uz nikdo nepouziva :-) Prvnich patnact nebo dvacet minut je na nekterych lunetach deleno po minutach a pak uz po peti minutovych intervalech udajne kvuli presnejsimu stopovani dekompresnich zastavek. Jsou dva zpusoby nastaveni lunety, bud nastavim na minutovou rucku sipku a sleduju cas od zahajeni ponoru a nebo nastavim cas, ktery chci byt pod vodou, treba ctyricet minut, proto nastavim na minutovou rucku dvacitku a sipka znaci konec ponoru. V tom druhem pripade teda tipuju ze cervena zona zvyraznuje dobu za limitem, kdy uz mam byt davno venku. Luneta je pak jednosmerna proto, ze kdybych si do ni omylem drbl, tak mereny cas ponoru zkratim a ne prodlouzim. Ale treba kecam blbosti, nejaci potapeci tu driv byli, tak se to ostatne brzo dozvim :-)
    JAZZWEC
    JAZZWEC --- ---
    MADCAT: tipujem, ze asi kvoli countdown, takze vies, ze ti zostava uz len 20 alebo menej minut do konca countdown...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    BYZSKO: Jakej význam má že ta luneta je po dvacítku červená a dál modrá?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Test: Huawei Watch ukazují, jak mají vypadat elegantní chytré hodinky
    http://tech.ihned.cz/testy/c1-64845360-test-huawei-watch-elegantni-chytre-hodinky
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: mit (penize) ruku na MM tak je mi jedno jaky maji rucicky. tohle mi prijde sympaticke na tuhle reedici. muzu si ji dovolit a nevypadat jako vychrtla pica s paneraiem :)
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    LEXXA: No já vzhledem k tomu, že už mám Suma, tak jsem si říkal, že když už tak nutně potřebuju další potápky, tak aspoň modrý do komba. Žena jak vidí potápky s kulatejma indexama, tak je všechny hází do jednoho pytle, ať by to byly Suby nebo Skx. Takže by teoreticky vůbec nemusela postřehnout, že mi přibyly další hodinky...což by mi u zlatejch nemuselo projít :D. Ale jinak se mi obecně zlatý ručky a indexy líběj, třeba limitka MM 300 je super nebo Tudor BB s červenou lunetou, to bych se vůbec nezlobil.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: jsem zvedavy na zlaty ale na rovinu nemam na to koule :)
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    LEXXA: vidím to na modrý ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: a stejne si ty 773 koupim! :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: spis ten kdo protlacil cenovou politiku pro ten model. jestli cena klesna na uroven SKX007 tak by to byl skvely zaklad pro modding.
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Těším se na nový želvy. Ovšem ten, kdo u Seika protlačil Prospex loga na cifr, by zasloužil doživotní bukkake.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    CROME: tak kdyby něco, dej vědět.. manželka je může koupit prakticky hned, a v tom únoru bych je dovezl..
    CROME
    CROME --- ---
    8BB76E1: dik, zatim nemam, chystam se tam tez, ale nekdy pozdeji..jeste budu hledat nejake dalsi moznosti
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    CROME: asi by to i šlo, pokud nemáš jinou možnost, nebo pokud tam někdo nejede dřív.. (Dragon?) protože já nevím, kdy přesně tam pojedu.. musím si nejdřív udělat nový pas, což závisí na dalších dokumentech.. (zatím to vypadá na únor)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    PHAILO: konecne hodinky presne pro me!
    CROME
    CROME --- ---
    8BB76E1: to je puvodni cena, pokud by to bylo za tohle tak super
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: na yahoo jsou za "buy it now" kolem 3,5万円 (cca 7000 CZK), daj se někde v japonsku sehnat levněji, nebo je tohle původní cena?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BEEBLEBROX: hadam ze je to 120 click. jinak by se to na trhu pivaru nechytlo :)
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    CROME: někdy na začátku roku tam jedu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam