• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    FINSON
    FINSON --- ---
    TOMMY_: Tvl vůbec neváhej! Bojuj!
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: sou , ale asi mi utecou.. jsem na ne 3ti v poradi.. :(
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: sou super
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Libi ? nelibi ?
    jsou docela maly ( 34mm ) .. ale jinak se mi moc libi.. a pokud mi nebudou uplne maly.. tak do nich pujdu..



    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BAAL: koukej se na chronomag forum do burzy Gshocky jsou tam furt naky
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    BAAL: Já si koupil BT Bentime za 800 kč .. voděodolnost na potápění do 10m takže na plavání dobrý, na střelnici přežily všechno a na to že mají jen plastové sklíčko není na nich ani škrábanec. 003-YP11532-01 a jsem s nima fakt spokojenej. Navíc za tu cenu mi nebude zas tak moc líto, když je rozflákám.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BAAL: aha jo no já je mel za pulku
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BAAL: mužu ti je vzit na bazen at si to vošahaš...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BAAL: Ghocky a nevymejšlej... pokud nemáš ruce jako dítě tak Rangemany...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ELPASO: kdyztak mam vyborne kolacky na prodej. muzem to probrat koukanim na labuti jezero popripade jine bohulibe cinosti. akorat pokud se nepletu ty mas ruku o dost vetsi nez ja... ale co. muzes si dovolit nosit divci hodinky :)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    LEXXA: presne tak :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ELPASO: njn. ale ted musis zaplnit i tu druhou pozici :)
    BAAL: jsou alternativy ale cenove je to nesmysl takze casio a neresit.
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    LEXXA: tak jsem si nakonec rekl, ze si udelam radost a objednal jsem ve sleve z 6k na 3k na dvoje hodinky v karbonu :)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    EXAGE: Pokud by po nich někdo toužil, Kasa je zařadila do nabídky jako rozbalené "jen" za 7500,- nic jim není, vracel jsem je takřka nepoužité.

    Chytré hodinky Huawei Watch W1 Stainless Steel + Black Leather (6901443090198)… | KASA.cz
    http://www.kasa.cz/...tch-w1-stainless-steel-black-leather-6901443090198-rozbalene-zbozi-8215113942/
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    DSTEPZ: co je to zac?
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    Ahoj mate nekdo zkusenosti s vracenim DPH na hodinky v CR? (Tedy pri nakupu na firmu)? Diky
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ELPASO: amazon mel takove hezke za 600 co si pamatuji
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    caute,

    poradi mi nekdo prosim rozumny winder? nebo alespon vyrobce? zalezi mi na cene, protoze mam automaty za cca 25k takze nechci winder, kterej bude stat skoro stjene jak hodinky :)

    THX!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    EXAGE: Hmm, tak to nevim, mozna bohuzel neco specifickeho pro ty Huawei hodinky... u me na Moto 360 se to chova viz nize.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam