• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KEITHHSTER: traser neni na malou ruku uplne nejlepsi
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Ja bych poradil traser vid :D jako vzdy .
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Mně se líběj tyhle levný Panáky like. Ale to nejsou vintage oblekovky.
    Sale Victorinox Swiss Army 241593 Original Oversized Leather Cuff Watch | eBay
    http://www.ebay.com/itm/381364137114?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    aaaa... uz to zacina.
    zacinali jsme na pozadavku 3k. ted je to 3-5k, jeste chvili a budou tu litat rolady a grand seika
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    No a ted mu kurva poradtte hidinky do 3-5k:-))
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    vše postupně .) a pak prijde i lepsi zenska co ti rekne hmmmmm , ty se vyznas .)
    LAIO
    LAIO --- ---
    chlapi... nejsou fondy... momentalne nejsem bohatej chlapek, ale kdyz budu vytrvalej, budou primky;-) ...bide to znit divne, ale nejdriv se misim maucit nosit hodinky;-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LAIO: pokud ten cash neni. tak si je nekupuj. pokud si je muzes koupit kdybys presmeroval nejake fondy tak jak bylo receno ser na slapky
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LAIO: snad se neurazíš , ale říkám - ser na šlapky :D

    / a že to říkám často /

    bud svuj a kup si je
    LAIO
    LAIO --- ---
    ...no... je to ostudny, ale vysmala, pac sem si nahlas prednesl nejakou castku a zustal vejrat... ovsem, jestli me nekdy bude moje kreativita vydelavat nejaky lepsi kachle, tak primky bych si rad zakoupil.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Jinak když sme u tech primek , shánim to co měl otec , jediný co vim že to byly primky a byly modrý - taková zvláštní tmavá modrá, kulatý . tipuju v tý době nějaka strední trida hodinek .. kdyby vas napadlo neco ... tak nahodte.
    ja sem nic nenasel
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LAIO: to znám ... jde si koupit kabát za 15 , ale nosí čongy ze španělska z dovolený za 3E ...
    mi říká něco o oblečení , tak jí říkam hele frajerko jenom za to co mam na ruce by ses ohakla :D

    ..chjo :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LAIO: primky sou naprosto v poradku..Ber to tak ze holku po par letech vymenis..ale hodinky ti zustanou mnohdy celej zivot|:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LAIO: jako vysmala se ti že bys chtěl Primky?... kodinky co stojej 60 - 100k?:-DD
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LAIO: zastřel jí a kup si dvoje
    LAIO
    LAIO --- ---
    ...ja vcera prim hledal jako prvni na netu se vzpominkou na ty obyc hodinky ktere sem znal jako kluk a ktere bych ted i chtel... ...neumite si predstavit to ponizeni, kdyz se mi moje zenska vysmala v momente kdy spatrila muj vyraz ve tvari... :-( ...to je kratickej pribeh na zacatek, aby ste drazi pratele pochopili, jak nalehave potrebuji pomoct v tehle zalezitosti...;-):-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: ale ty nejsou za 3k samozřejmě..., proto tu somrujem rady...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    a kdybyste i naházelki fotky aby si mohl vybírat!:-)

    za mě nejlíp

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: z hlavy snzg od seika. okolo trojky se vejdete a jdou i ke kosili
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: je to chlap...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam