• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    EDERA
    EDERA --- ---
    DRAGON: Hele, je to OT, ale mně to jako trapná výmluva nepřijde, protože to taky znám. A na ty dárky typu "podívej, co mi cestou zavadilo o klobouk" se vyplatí počkat.:-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAIO: to zni spis ve svetle toho, ze ti dala tak peknej dar k valentynovi, jako trapna vymluva. Spontannost si nech na jindy, ted ti hori koudel u prdele.
    LAIO
    LAIO --- ---
    a ja ji rad neco dam, taky rad obdarovavam, ale ja to delam tak nejak spontane kdyz me osviti nejakej napad...
    LAIO
    LAIO --- ---
    EDERA: ...jasny... z toho vybruslim nejak...
    EDERA
    EDERA --- ---
    LAIO: Tak peněz málo - minimálně máš ty tři tácy, co jsi chtěl dát do hodinek.:-) Za to Valentýna pořídíš v pohodě.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Jedna z hor




    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LAIO: jaký primky ti dala?
    LAIO
    LAIO --- ---
    nesnasim vsechny kretensky dny kdy se pod zaminkou neceho neco dava...svoje narozky do doby kdy sem byl dite... pak uz me sralo i tohle...
    LAIO
    LAIO --- ---
    EDERA: https://www.timestore.cz/Znacka/Skagen/Jom/Skagen-Jom-29884 ...tyhle uplny obycejky... ale moje draha polovicka mi dnes venovala primky k Valentynu... takze sem se octnul v pruseru, pac ja to nikdy neslavil jinak nez kytkou, nejakou normalni veceri ...a plesk... nemam pro ni ani hovno a jak jiste vite to je obri pruser. ...pac ja neustale mluvim o tom co potrebuju ale ona ne... ...penez malo napad zadnej sem v pasti...a jeste si pripadam jak testovaci verze ale "jak si stim ten kluk poradi" ...aneb jak se darkem dostat pod tlak...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    LUCKYBSD: ehm.. ja mam na omegackym strojku lozisko z ETA strojku.. prej je absolutne shodny.. a levnejsi.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    http://watchguy.co.uk/omega-spare-parts-quality/ takovyhle posty od hodinare me dycky odradi od kupovani cehokoliv od tech zmr.. ze Swatch, teda alespon nez budou volne dostupny dily z druhovyroby
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    u Frydla maji ted docela fajn kozeny nata..



    EDERA
    EDERA --- ---
    LAIO: A který se Ti líběj?
    LAIO
    LAIO --- ---
    EDERA: ....wow...tam bych si vybral...
    EDERA
    EDERA --- ---
    WOJTYLA: A co nějaký Skageny?
    https://www.timestore.cz/Panske-hodinky/Panske-hodinky-Skagen/ Cenou vyhověj a nejsou úplně profláklý.
    LELI
    LELI --- ---
    LAIO: Vecer nafotim, ale imho je to znacka s peknym pomerem cena/kvalita
    LAIO
    LAIO --- ---
    ...zrovna Festiny jsem nekolikery minul a nektery se me libily...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LELI: uka no! to by mhlo bejt...
    LELI
    LELI --- ---
    WOJTYLA: Hele ja koupil kdysi za 1990 krasny tenoucky festiny, ale imho tak 40 velky. Muzu nafotit, jeste je mam, byt uz nosim akorat rolexky. :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LAIO: mužu ti je na nákouj dobu pučit at si to vozkoušíš...
    HNL
    HNL --- ---
    LAIO: Pozoruju, že jste se u toho pěkně ožrali:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam