• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TEDDYBEDDY: tak tohle je super, dík.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: a z nich mam velmi dobry pocit ale nevyhoda toho kdyz clovek nosi vzacne hodinky je ta ze trefit barvu je fakt narocne. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: jo to jo, tak já to s ním (nima) domluvím a dám vědět.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: takze treti, plus tebe 4. to uz zacina vypadat zajimave, ne?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Ty perlony nevím. to si budu muset načíst.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: no tak to bys byl už třetí, co mi to s tou poštou říká. :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: nevim co si predstavujes jako slusne a za rozumne penize ale co tak chronomag a zrno? jednak jeho praci nosim rad a jednak ti to udela presne tak jak si to predstavujes.
    prajdi si i prodejni sekci. mam pocit ze se tam neco prodavalo ale pokud se nepletu barva by te neoslovila.
    co tak perlon? premyslel jsi o tom? i kdyz pravda tam je situace v ceskych shopech taky tristni.
    pokud se hecnes a budes objednavat z chepaest nato straps tak dej vedet a sabnem se o postovni.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    prosím, nemá někdo odkaz na slušný kožený nata? na ceskejch stránkách sem našel jen kozenku a zahraniční chtěj hodnotu strapu za poštu...
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: To je open heart, ne tourbillion.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    C4RC455: ale i kdyby byly finance (jakoze ted nejsou) tak je nechci kupovat bez toho abych si je osahal. nehlede na to ze nevim kdo by mi je v CR servisoval. leda tak zaplatit tezky peniz citizenu, coz se mi nechce
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    LEXXA: Chtěl bych je prvně někde vidět, ale líbí se mi hodně a už jsou na wishlistu. "Ale i kdyby byly" - co tím myslíš?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    C4RC455: mas? chces? jsem fakt zvedavy na ladicky ale i kdyby byly finance se mi do toho nechce moc jit naslepo.
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MART1NKA: toho sem se obaval.. ono si staci prstem ten Tourb zakryt, hned jsou to jiny hodinky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    to neni tourbi..ale proste jen otvor dovnitr do tech hodinek ne?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DRAGON: Videla som ich naživo na nejakom ruskom youtubovom videu po tom, čo som to sem pastla a nefunguje to.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MART1NKA: "tourbilion" pod 20k? od toho bych dal ruce pryc. Navic ten design je hodne nepovedenej, celkove hodinky minimal, coz je fajn a najednou takova dira jak do studny :D hodne se to k sobe nehodi. Podivej se treba jak ma zaneseni tourbilionu navrhnute IWC, takhle si predstavuju neinvazivni design ;)
    A pokud to neni tourbo, ale treba jenom otevreny stred, tak bych si pak uz jen vybral, pokud ti to nevadi designove, mne to prijde udesny. Ale je mozne, ze je to blbe nafocene a v realu to bude fungovat lip, bez se na ne nekam podivat.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TEDDYBEDDY: mel jsem ho s motylovou sponou a jako nicmoc. mel jsem ho asi 3 tydny a nelibilo se mi to.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Nemáte někdo kaučuk od Hirsche? Je to stejně pohodlný jako silikon?
    Kaučukové HIRSCH Pure | Řemínky k hodinkám | StrapShop.cz
    http://www.strapshop.cz/kaucuk/hirsch-pure
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam