• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADDALBERT: na nakup ses neptal, jen to, co si tom designu myslime, tak sem se vyjadril za sebe :)
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    DRAGON: Nejde o koupi. Potkal jsme dva lidi, kdy jeden nadšenec je povazoval za skvost s vlastním in-housem a druhy mel názor asi jako ty.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADDALBERT: jak bych to...

    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Chci se Vas jen zeptat, co si myslite o hodinkách od LV Escale Zone?



    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOUDY: to jo, jenže mužská ruka a ženská je fest rozdíl ,-)

    nemůžu ani nosit některé typy náramků, protože jsou pro mne prostě těžké nebo se mi u hodinek stalo, že dřely na kloubu
    FINSON
    FINSON --- ---
    EDERA: Ach tak! :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    FINSON: Neobjednala. My už je doma máme a dvoje nepotřebujeme.:-)
    CHRAMOSTAK
    CHRAMOSTAK --- ---
    JOHN_LENON: V pohode, jsem vdecnej za kazdej napad. Mne se libej, ale pro tatu koukam trochu po necem jinym.
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Myslím v přístupu, netuším, jak jsou na tom finančně :-) A v tom přístupu to stihnou letos :-D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: ktereho roku? protoze ted vnomos prasatku je 21,- a potrebuji 19 v hotovosti abych si nekupoval zapalovac kartou :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    EDERA: Aha, to jsem přehlídl... počkat, ty užs je objednala?
    LEXXA: To už je další level. Ženský tě v tomhle tím svým tempem doženou po Velikonocích.
    EDERA
    EDERA --- ---
    FINSON: No, dyť to povídám EDERA :-)
    Jsou tak za půlku, krásný, ale velký.

    DRAGON: A samozřejmě jsou objednaný z e-shopu. Holt ne všichni se chováme smysluplně.:-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LEXXA: velmi se mi ulevilo ze antea pouziva ETA. to je pro me no go a jdem zalozit nomos prasatko.
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOHN_LENON: No zajímavých by se pár našlo, jenom nesplňují kritéria, neber to osobně :-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    FINSON: člověk aby se tu bál postovat člověče. nikdo mu nic nenutí, můj inzerát to ani není, jen mi přišly zajímavé. to je vše.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja si koupil dvoje hodinky ktery sem na ruce nemel a sou uplne v pohode...objednal sem si je z usa..z jomashopu a pres shipito
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: pokud si nekdo koupi hodinky za 80 tisic, aniz by si je predtim dal na ruku, jeho blbost ;)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOHN_LENON: Ze tří kritérií, co Chramostak uvedl, splňují jednu, když odhlídnu od ceny. Plus je na zváženou, jestli coby dárek kupovat jeté hodinky.
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: To mi nedocvaklo, hlavně proto, že ty Nomosy si v ČR afaik naživo nevyzkoušíš zrovna tak ;-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    CHRAMOSTAK: a co tohle, nejsou to sarby, ale třeba by to mohlo zaujmout... http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/93895-seiko-spc151p1/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam