• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ADDALBERT: ja si porizoval u dusaka jedny gran carrery a tusim ze mi dal slevu asi 10%...ale pak sem je stejne v usa nasel levnejsi :)..nekdo tu tenkrat psal, ze nejlepsi je si ty hodinky u dusaka nebo v carolinu vyzkouset a pak si je treba objednat pres net..ja si takhle dvoje hodinky objednal z jomashopu a pres shipito..pokazdy dosly uplne bez problemu a dokonce i bez cla.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Náhodou, neslysel jste někdo o tom, ze Dusak/Kverka údajně konci se svyma "mega" slevama na hodinky v radu desítek procent ( ty, co jdou usmlouvat, nebo když konci nějaký starší model)?
    Docela by mne zajímalo, co je na tom pravdy…
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    A jináč souhlas, ty modrý co sem dával Koudy jsou pecka. :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KONOPASLIK: hezkypekne
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    KONOPASLIK: Gratulace. To je fajn cena.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Díky všem za komenty, prodáno mimo internet. A protože je mi jasné, že byste se zeptali, tak za 75.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    WOJTYLA: Tudor Heritage Chrono Blue
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ADDALBERT: ty sou... cvo je to přesne za model?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KALIBAN: Sorry, myslím hojerky a píšu IWC :DDD No tím hůř!!!
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ARMADILLO: vis ze jsou to Tagy ze jo? :) (oni teda vypadaj upljne jako portuguese ale co uz :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ADDALBERT: Solidní cenovka :)) To už je skoro teritorium Dayton, to bych radši šel do Rolád, které by se unosily víc než vintážky.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KONOPASLIK: Dej je Kalibanovi na prodej, za 10% provizi. Chronomag je na prodej hodinek dobré místo, kdybys je dával na Aukro apd. tak za ně dostaneš "málo". Problém je v tom, za kolik jsi je koupil, né, že by ti lidi nabízeli vyloženě málo.
    Dají se koupit za ekvivalent $2.650 USD nové, což je cca 65.000 Kč. Takže v nich máš uloženo přibližně 50.000 Kč. Podle toho jak procházím hodinkové aukce a sleduju prodeje/trendy, na IWC se nedá vydělat. To nevylučuje, že z nich vytřískáš víc než to páďo :) Good luck!
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ARMADILLO: Ty vintazni jsou parádní. Líbilo se mi(viz Tudor Submariner), kdy Tudor "parazitival" více na Rolexu.
    Bohužel nejlevnější Tudor Montecarlo stojí od 250k vejs :(
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ADDALBERT: Parádní, ty Heritage můžu :) viděl jsem i ty vintážní a nemůžu říct, že by mi ten kyklop nad datumovkou u nových chyběl, čte se to dobře.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Dnešní prochazka

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: zajimavy, vicemene naprosto presne to samy, jsem chtel napsat... ty modry jsou genialni, ty zlaty se mi nelibi vubec...

    jinak na chronomagu tech 50 postu mam a za deset procetn to pro tebe rad udelam, ale znamena to ze ty hodinky musim mit u sebe pro pripadny ukazani a co ti budu rikat, ja bych hodinky za ktery jsem dal kilo nekomu koho znam jen jako IDecko jen tak do ruky na blize neurcitou dobu fakt nedal
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    kua drát holky diskutujou kerej lak na nehty bo co?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: odstin modre je nadherny. vse ostatni je spatne. velmi spatne. ale tisic lidi tisic mercedesu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KONOPASLIK:

    za 1) na jomashopu je maj za cca 75k novy..takze imho budes muset jit s cenou dolu kdyz je budes prodavat na chronomagu apod.. http://www.jomashop.com/tag-heuer-watch-car2012fc6235.html
    za 2) proc si volil tu zlatou barvu?..Ja bych je treba za cca 60k klidne rad vzal..kdyby byly v ty modry variante..v ty mi prijdou skvely.

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KONOPASLIK: nechce jsou hnusny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam