• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Tyve to sou problemy.. Lepsi je do hospody nechodit..
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MADCAT: všem rusky mluvicím kamošům se libí :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    BACCARA: Tohle mi přijde jako větší kolotočařina než ty Koudyho Breitle a Hubloty dohromady, sorry... něco jako Diesel nebo Invicta...
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Sorry, ono to tak vyznělo. Jako dělat práci, kde budu mít na ruce hodinky za půl míče a zároveň být nastavenej tak, že po pár pivech jsem schopnej je zničit, tak to je fakt pešek a těžkej logistickej problém, když se jde na pivo přímo z práce... řešení mě napadá hned několik, ale nechci být za úplnýho arogantního kokota, tak se omezím na konstatování, že dotyčný má chudák fakt smůlu, ještě že tohle socka jako já řešit nemusí... Já když si Seikama švihnu o zeď, tak mě to do příští výplaty finančně nepoloží - jako že to nedělám. Jednou jsem teda poslal proti zdi mobil, když vytuhl uprostřed hovoru a odmítl se restartovat, a to jsem byl střízlivej. Jenže mobily taky nejsou můj koníček, no.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    LEXXA: jo otáčí
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BACCARA: jen ze zvedavosti. luneta se otaci?
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    LEXXA: proto jsem koupil tyhle a zničil je požíváním:)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    WOJTYLA: to je taky moc jemná věc :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BACCARA: bych rekl ze nosis brajtle protoze ti nezbyl cash na fejky :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BACCARA: Speed mastery/ moon watche se ti nelíběj?
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    WOJTYLA: to jsem si myslel u chopardu, bohužel to nevyšlo :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BACCARA: jakýkoliv který te udělaj šťastnym...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    WOJTYLA: a jaky pracovní hodinky doporučuješ ty?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: ale jo pokud je dotyčnej taxikář, nosí tepláky, nebo jezdí po Evropě s labutěma tak muže preferovat Brajtle...:-D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: nevim..ja osobne bych u tohohle stylu sel jedine do panerai..ale chapu ze nekdo muze preferovat brajtle
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: proč kupovat takovýdle poutový hruzy když tohle army štýlo mužeš mít v nádhernejch Heuerkách starejch Bundeswehre?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    a i nektery hubloty nejsou imho uplne osklivy..nechapu proc si je kazdej kupuje jen ve zlaty barve

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BACCARA: hele nic osobního, já nemám žádnej patent na vkus, delal jsem si srandu:-)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    WOJTYLA: možná nemam vkus, ale nemusím si dělat starosti že je zničim, nesundavám z ruky a dělám vše od plavaní, saunování, jizda na kole atd.
    Na rozdíl od Chopardu které mám už půl roku v servisu, protože tohle prostě neumí.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH: hubloty sem pouzil jen jako priklad cloveka kteryho znam..-.klidne si to zmen na "je clovek kterej ma iwc za 300k a k tomu ma fejkovy ty samy IWC za 20k ktery taha do hospody protoze vi ze kdyz je ozralej tak dela picoviny a nechce si se svejma IWC za 300k neco udelat"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam