• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    WOJTYLA: Koupils dvoje? ;)
    EDERA
    EDERA --- ---
    POZITRON: Mně se prostě líběj:
    Dámské hodinky Skagen - TimeStore.cz
    https://www.timestore.cz/Damske-hodinky/Skagen-10738/
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    POZITRON: skagen?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ARMADILLO: Když máš hodinky za čtyřku, tak si do hospody bereš hodinky za 150,- Kč z Lidlu, neasi!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak dnešní debaty tady me stály 10 táců.... beru ty Steiny..:-D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    LEXXA: citizen eco-drive? nebo co tim myslis? tam bych si bohuzel nevybrala.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: vsichni nejsou jako ty a hodinky za 4 tisice si do hospody normalne vezmou
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Nezapomente, ze i hodinky za 4000 Kc budou stat vlastne 8000 Kc. Jeste je potreba prikoupit druhe do hospody.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    POZITRON: ecodrive ma peknou damskou radu. do 4k se vejdes i kdybys nechtela.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    Ja uz 22 let nosim casio dbc 62 za cca 1400,-. Obrázek dávám jen odkazem, protože obsahuje drastický záběr ( chybí ručičky ).
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: btw ja mam v tyhle cenovce podle toho urceni podOrienty (Ray) a jsou presnejsi nez 99% produkce mechanik na svete, za 3/4 roku pri pravidelnem noseni stale vramci 20s od aktualniho NTP casu, vubec je nemusim serizovat. Mineral stale neskrabnutej a navic nemusis resit jestli si vzit fejky nebo originaly, kdyz jdes do hospody. Chvili jsem premejslel si koupit nejaky drazsi, ale do 15k nevim cim bych si pomohl a na drazsi jsem jeste nenasel adekvatni fejk, ktery bych nosil misto nich :)
    BOBASH: jojo ty SNZH53 jsem kupoval dedovi k narozeninam, ma docela velkou ruku, ale sedej mu bezvadne a je z nich furt unesenej. Na zivo vypadaj jeste lip nez na fotce a navic za 130USD maj plny dilky na tahu, takze pecka. Rozhodne na 130USD nevypadaj.
    BOBASH: prosim nezobecnovat mistni osazenstvo :-)) kupovat si fejk za 30k je vrchol demence. Tecka. Konec diskuse.
    WOJTYLA: jojo, tez :D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    kdyz tady ted byla ta debata o panskych hodinkach do 3 000, vyuziju situace a rovnou se zeptam, jestli byste mi neporadili, u jaky znacky hledat damsky hodinky do 4 000, se kterejma si neutrhnu ostudu. :) jak to tady ctu, tak zacinam mit obavy, ze s hodinkama v tyhle cenovy kategorii budu vypadat jako socka tak jako tak, nicmene treba existuje nejakej vyrobce, na kteryho bych se mohla zamerit, kdyz tomu vubec nerozumim. k hodinkam od znacek typu michael kors, dkny a podobne mam averzi, neco mi rika, ze realna hodnota tech produktu bude tak ve stokorunach. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: kdyby byly, tak máme všichni deriváty iwatch a celý Haute horologie by nemělo co žrát.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DRAGON: protoze je to quartz.. tak jdou presne. timexy z trznice a nebo casia za 500 pujdou taky absolutne bez odchylky.. ale o tom hodinky uz davno nejsou
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WOJTYLA: Dou jak hodinky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: pekny :)
    LOPIN: dyt ja vim, ze je to quartz a musim rict, ze jsem s tim moc spokojenej, protoze ty hodinky mam rok a pul a nezpozdily se ani o 5 vterin (jen prehazuju letni/zimni cas), nechapu, jak to delaj, za tyhle lace prachy...
    Jo, na kute, vedle Hurley. Ty bagusy jsou tu dva, za rohem je druhej a ten je prave ne uplne kvalitni, maj tam takovy podivny barevny kombinace atd.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    helejte volové, dost mě to cuká na tydle Steiny... WOJTYLA: jak si Steiny stojej... je to spolehlivý??
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DRAGON: a mluvis o bagus watch shop v Kute jo? ta vterinovka cukava je kvuli tomu ze tam je quartz. taky ty stopky casto nejsou stopky. se jich tam na to optej, oni nebulsitujou ale reknou jak to je.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    za 3k se daj koupit slušný hodinky. vid LEXXA. ;)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LOPIN: tak zrovna iwc sem porovnaval s originalama, pac se mi dostaly do ruky. A byly naprosto shodny, jen u tech replik jelavterinovka o trochu min jemneji. Jak rikam, zalezi dost,kde to kupujes. Je tu miliarda blbecku na ulici, ktery ti nutej repliky a stojej za H... a pak je par kramu, kde jedou na kvalitu a cena tomu odpovida. Tagy sem videl taky origa a az na par detailu byly skvely. (drobnosti, otoceny zavit sroubku jinak atd)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam