• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON: ty seika sou supr!
    EDERA
    EDERA --- ---
    BAAL: Ty černý se mi moc líběj. Jediný štěstí pro moje okoralý skotský srdce je, že jsou moc velký.:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOWUP: hmmm a co delat v případě že mi hodinky samy řikaj že jsou pro me ty pravy 3x do tejdne??.-))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BLOWUP: Hezký na těch JLC, že si je může dovolit i chudák za 5k a když se daří, tak může ženu abgrejdovat až na 30k. Stejnak vyhozený prachy imo, to by jí musela mít zlatou :o)
    ACKO
    ACKO --- ---
    POZITRON: tak si kup plastový swatchky, seš mladá, tak na tobě budou vypadat roztomile;-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    POZITRON: Tak mozna mas pravdu v tom ze asi nema moc cenu si kupovat neco co vlastne nepotrebujes. Dnes je hodne lidi ktery hodinky nenosej vubec, telefon v kapse je nahradil. Potom jsou takovy ktery je nesundavaj ani pri spanku jako moje pritelkyne. Ja znam hodne lidi ktery maj v trezoru hodinky v cene nekolika drahejch aut, protoze je sbiraj, na ruce ale nosej swatch. Nejlepsi je se neukvapovat a pockat si, az ti nejaky hodinky samy reknou ze jsou pro tebe ty pravy ;)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    BLOWUP: nevim, jestli to budu vubec dlouhodobe nosit, nenosim totiz ani snubni prsten, ani zadny jiny sperky. a ted jsem tady nabyla dojmu, ze kdyz budu mit levny shitovy hodinky, bude to stejny faux pas jak kdybych mela na nohou prestige a bundu od vietnamcu se ctyrma pruhama. :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    FINSON: Protože jsem Skotova mladší dcera.:-) Ale jo, máš recht, objednám ho.
    KOUDY: Filtr na Aliexpresu to řeší - doručení zdarma a cena pod dva a půl dolaru.:-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JAZZWEC: haaa moc pekny! to jdu zjistit kde zkusit na ruce
    JAZZWEC
    JAZZWEC --- ---
    Kto tu hladal nejaku lacnejsiu alternativu k panerai?
    Glycine Incursore PVD Automatic Watch - 3874.99-LB9 - Ref: GL-1237P - Glycine Watches | Watches.co.uk
    http://www.watches.co.uk/watch/1237p/glycine-incursore-pvd-automatic-3874.99-lb9/?filter=%26fd2%3D1
    FINSON
    FINSON --- ---
    BAAL: Jakej že to máš obvod zápěstí?



    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ARMADILLO: Chodil bys do hospody jen ve dne a nosil bys klacek, aby sis mohl udělat sluneční hodiny.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    POZITRON: Heh, ja zatim kupoval jenom troje damsky. My ex dvoje omega de ville (jedny ztratila) - ty staly ve zlate sice vic, ale ted jak jsem hledal obrazek tak jsem nasel aukci na pozlacenou verzi s vyvolavaci cenou 50 eur ;)
    Ony se uz nedelaj a problem byl ten reminek z krokodyla, stal pokazdy asi 100 CHF kdyz se musel menit, a ponevadz s tim otalela tak je prave ztratila.

    Potom jsem ji chtel dat reversa, coz jsou pro me asi nejkrasnejsi damsky hodinky ever, ale nastesti jsme se kratce predtim rozesli ;)

    Pritelkyne ma vetsinou jedny od cartier, vypadaj na ni nejak lip nez na fotce. Jak ty reversa, tak ten cartier jsou ale drahy vic nez planujes.
    Ja nevim, no, ale v tyhle cenovy hladine bych to moc neresil a proste sel koupit to, co te vzhledove oslovi, on v tom je vsude stejnej quarz.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: ale cinani jo!
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    BOBASH: To jo. A mit hodinky za 150 Kc tak do hospody nosim hodinky z Kindervajicka. A mit hodinky z Kindervajicka tak uz fakt nevim, jak bys to resil?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: "vsichni nejsou jako ty" .. to je dobre, umis si predstavit svet, kde by bylo 7 miliard lidi stejnych jako ja? Tolik hodinek by hlavne Vacheron nikdy nestihl vyrobit takze by se na vsechny nedostalo.
    EDERA
    EDERA --- ---
    POZITRON: Mám ty svoje nějakejch deset let a fakt mám utkvělej pocit, že stály podstatně míň.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    EDERA: moc pekny, jen cena je trochu mimo :/ 15 000 za neco, co me dost mozna brzo prestane bavit nosit, pripadne to nekde ztratim, to opravdu ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam