• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    FINSON
    FINSON --- ---
    TEDDYBEDDY: Jo jo, aby tě neprozradily nepříteli nebo tě neoslnily...

    EDERA
    EDERA --- ---
    BLOWUP: Hranatý už mám http://www.rock34.co.uk/rock34/final.asp?id=82.
    Ale ty kolečka... Jako dítě jsem měla plastové hodiny z NDR a od tý doby mě to fascinuje.:-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    FINSON: Potápky, pilotky ani vojenský hodinky by taky neměly zas tak moc svítit.
    FINSON
    FINSON --- ---
    BLOWUP: To píšu, že Švýcaři lumi neuměj tak jako Japonci.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    EDERA: ja to zaregistroval, to byl spis navrh pro hratky pod dekou. Ale z tech orisek se mi stejne nejlip libej ty klasicky hranaty s cernym cifernikem a kozenym reminkem.
    01 561 7656 4034-07 5 17 71FC - Oris Rectangular Date - Oris Rectangular - Culture - Collection - Oris - Purely mechanical Swiss watches.
    http://www.oris.ch/en/watches/oris-rectangular-date/01-561-7656-4034-07-5-17-71fc
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BLOWUP: Není se co divit. Znáte osud " radiových dívek" z prehistorie svítícívh ciferníků?
    Historie Panerai (a Rolex) - Panerai - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/84067-historie-panerai-a-rolex/
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLOWUP: Musíš sledovat vlákno a k jakejm hodinkám se to vztahovalo.:-P
    FINSON: Vůbec to byl nesmyslnej nápad (taky byl Teddyho, že).
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    FINSON: ja nevim, no, ale moje speedmastery by svitit mely a i po dni na slunci v lete je to ve srovnani s tema traserama dost rozdil. Jak v intenzite, tak samozrejme v dobe sviceni (po par hodinach uz je to vicemene pryc). Ono se to neda srovnavat se starejma radioaktivnima substancema, ktery se pouzivaly nekdy v sedesatejch letech. Ty jsou dnes zakazany a ty stary tovarny se sanujou jak kdyby to byla Hirosima.
    FINSON
    FINSON --- ---
    BLOWUP: Tritium svítí sice pořád, ale relativně slabě. Hodinky s lumi nátěrem, když nabudíš pořádnou baterkou, si po hodině můžeš vzít na cestu na záchod místo té baterky ;-) Jo, k ránu už je to slabší, ale viditelný to pořád je.
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: No možná jo, ale Švýcaaři ji na ty potápky přece jenom neplácají v takové vrstvě ;-)
    EDERA: No tak to jo, pokud vám jde pod peřinou o kolečka, tak to fakt není ideální místo...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    BLOWUP: tak tak . mb microtec
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    LEXXA: už ne :) ale sviti furt stejne . spolehat se na nasvicovaci hodinky bych uz asi nedal . sila zvyku
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    FINSON: nevim jaky Svycary mas na mysli, ale ja kdysi navrhoval tovarnu na trasery, ti snad ty tritiovy elementy vymysleli a svitej teda pekne :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KEITHHSTER: nerikal jsi ze delas v jaderny elektrarne? to ti ta h3 pak sviti no :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    rikal nekdo trigalight ? :D
    EDERA
    EDERA --- ---
    FINSON:
    LEXXA: Stejně šlo hlavně o ty otáčející se kolečka. A ta by prostě vidět nebyla.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: mmmm nevim nevim. superluminova v 3. generaci se tomu skoro i vyrovna.
    FINSON
    FINSON --- ---
    EDERA: Seika mají skvělou luminiscenci. Lepší než Švýcaři.
    EDERA
    EDERA --- ---
    TEDDYBEDDY: Pod peřinou je špatně vidět. To už bys ve svém věku taky mohl vědět.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam