• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    FINSON: Díky za tipy. Zkusím štěstí nejprve v těch Nuslích. Když jsem si hledal kontakt, vypadlo na mě, že je to spíše Jaromírova ( https://www.facebook.com/Bra%C5%A1n%C3%A1%C5%99stv%C3%AD-Oto-M%C3%BCller-298694206930359/ ). Každopádně díky za nasměrování! ;)
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    Robert Downey Jr. Shows Off His Epic Watch Collection | GQ
    Robert Downey Jr. Shows Off His Epic Watch Collection | GQ
    https://www.youtube.com/watch?v=t0gkzLHONXk
    FINSON
    FINSON --- ---
    TIBOREC: Zkus na Chronomagu kontaktovat ID Zrno nebo se spoj s Oto Müllerem na Svatoplukově.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    ty milgausy co postoval koudy jsou takovej one ponny trick, je tam to zeleny sklicko a bleskova rucicka. chvilku to asi bavi, ale pak spis asi ne
    JOPS
    JOPS --- ---
    PHAILO: to, ze je mas je pak uplne jine :) gratz, jednou v sedesati si je taky koupim :)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    JOPS: Klasické už mám.. Ty Koudyho jsou pěkné, to uznávám. Ale nepřeskočila jiskra.
    JOPS
    JOPS --- ---
    PHAILO: jsou hezke, ale ty co postoval Koudy [ KOUDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ] jsou hezci.

    A mozna klasicke Rolex Submariner jsou taky hezci :)

    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Nejhezčí Rolexy jsou tyhle. A ano, potřebuji je.

    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    Ahoj, nevíte v Praze o nějakém šikovném brašnáři či obchodě, kde bych pořídil ztracený "úchyt", jak se do něj zastrkává volný konec koženého řemínku...? Už se mi uvolnil a ztratil ze dvou řemínků a je mi líto je vyhazovat, když jsou jinak v pohodě.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    STEPNI_VLK: ne natahovaci, ale nadherny strojek
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    LOPIN: To asi nebudou automaty, že? Ale jinak fajn...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: tyjo hele nevim..me hodinky nedrou nebo sem si toho alespon nevsiml a ja hlavne nosim naramky spis na druhy ruce nez mam hodinky...u hodinek je nosim malo....Fotka je rozmerove ok..na pulku monitoru
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: a když už jsme u tematu jak řešíš aby ti to nedřelo hodinky? mel jsem ruzny kamenný a tak a dost mi to vohladilo pouzdro u 007ček.... tydle co mám na ty fotce jsou dřevený...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: šmarjá to je velká fotka... já to dával z mobilu... hele já si sice delám kozy, ale me se naramky u hodinek líbej...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Az budu velkej bude ze me Koudy!:-)

    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TOMMY_: S tím souhlasím. Black Baye jsou super.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    STEPNI_VLK: ja mam alpha paul newman. Hrozne se mi libi na ruce a maji uvnitr seagull chronograph. Nikde nepredstiram ze to jsou rolady a taky moc noemalnich lidi ty daytony nezna https://uhrforum.de/alpha-paul-newman-bezugsquelle-t25332
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOWUP: No jasny. Teplaky taxik Dezo labute a Brajtle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam