• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ARMADILLO: ty co sem videl na koudym byly fakt malý, nebo tak minimálně vypadaly...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ARMADILLO: Ony prostě i působí subtilním dojmem, ačkoliv rozměrově zase až tak malé nejsou. Prostě klamou tělem. Mně přišly všechny hodinky Rolex, které jsem na srazech Chronomagu kdy viděl, také hrozně prťavé. I když to samé se dá říct i o spoustě dalších hodinek, které jsem tam měl tu čest vidět...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: Já asi jo. Někam příjdu (třeba něco podepsat) a zapomenu od rána co je za den :)

    WOJTYLA: Mně příjdou 40mm akorát. Jako kluk od počítačů nemám pracku jako Arnold :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ARMADILLO: jen jsou všechny malý strašně...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    datum mas v mobilu..nepotrebujes ho na hodinkach..:)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Dnes jsem zkoušel mnoho hodinek Rolex a můžu prohlásit, že Milgaussy jsou opravdu seriózně nejhezčí. Akorát jim chybí datumovka.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Pařížská má nové butiky s luxusními hodinkami. Češi nahrazují ruskou klientelu |
    http://archiv.ihned.cz/...-ruskou-klientelu?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DOT: hledej perlon strap
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: podobnej remen netusite nekdo kde sehnat?
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    FINSON: Tak jsem to dnes po tel. domluvě Šímovi poslal poštou, ale mám prý být trpělivý, má toho hodně. Pak sem dám foto s výsledkem + případnou cenu.

    TEDDYBEDDY: Když už, tak leda celý řemen z gruntu v drsném rustikálním/lumberjack stylu k nějakým Paneraím. Ale jak by asi můj neumětelský počin vypadal u oblekovek, které mají řemínek strojově přesně vykrojený a prošívaný, s unifikovanou povrchovou úpravou? Na to si netroufám, resp. nemám čas ani potřebu se to učit :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TIBOREC: A co si koupit zbytek kůže, šídlo, dratev a za 5min si to spíchnout sám?
    FINSON
    FINSON --- ---
    TIBOREC: Zkus ho a pak sem napiš, docela mě to zajímá. Luxusní řemeny na zakázku mi u něj nějak extra drahé nepřišly - ovšem vzhledem k té zakázkovosti a exkluzivitě.
    Jinak schůdnější mi přijde ten Zrno na Chronomagu - tipnu si, že bude nejspíš i levnější.
    Ale taky ti možná Šíma jenom tak spíchne dvěma stehy nějaký odřezek, co tam zrovna bude mít v krabici, a nebude za to chtít nic, kdo ví :-)
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    FINSON: Tak po telefonickém oťukání a vysvětlení oč jde mě Müller přesměroval na Šímu (http://www.sima-prague.com), on že prý řemínky moc nedělá. Trochu se bojim, abych za opravu očka u Šímy nedal víc, než by mě stál novej :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Tak celkově - jsem se řehnil hned u toho "I don't know", pak ještě ta historka, jak JLC s turbem našel na ulici...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: spis me bavilo ...they did not endorse me, so let's not talk about them...
    pokud tohle nekdo bral vazne tak je asi neco vazne spatne:)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Tak hlavne, ono i to seriozni video by nepostradalo jistou komiku, jako u vseho kdyz se z neceho v podstate prostinkyho udela veda.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    To video je super, fakt mi prijde vybornej level eee koupili jsme si cerny rolexy... hm... nevim , asi se nam libili... proste on je vtipnej, ma prachy, enjoy lifestyle tak to ma byt.

    u me dobry :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: tam vubec nema cenu resit nejakou fundovanost nebo cenu kolekce, slo ciste o vtip :) a byl dobrej, zahral to skvele ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ted sem na to video kouknul a taky mi prijde v pohode..zabavny...Co je na nem blbe?..je to klasicky GQ style video
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ARMADILLO: soudis cloveka protoze ma jedny repliky hodinek? enjoy :)

    neuzitecny video to neni, jeho primarnim ukolem bylo pobavit, coz se povedlo, jenom blbecci jako ses ty se do Roberta musej navazet, ze je to ubohy. suit yourself
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam