• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    FINSON: Mam problem s tim ze delas ze tam je volna inspirace namisto toho, abys rekl rovnou ze to je kopie. Ale ted kdyz to po sobe ctu tak si uvedomuju ze mi to je vlastne uplne ukradeny, tak uz to neres (;
    BONGI: viz DRAGON. Nehodnotim Lum-tec jako celek, ale kdyz nekdo okopiruje jinou znacku pod svoji (i kdyz ma jine vlastni modelove rady), tak to proste nevypada verohodne, znacka neznacka.
    KALIBAN: a tvarim se ze mam na ruce hodinky za 12tisic jenze kvuli tomuhle si snad nekoupis hodinky jasne okopirovane prave od hodinek za 150K, ne? Nebo si fakt myslis, ze si kazdy vsimne, ze tam je logo Lum-tec namisto Panerai? To je uplna blbost (: Uplne vidim ten rozhovor:
    "Ty vole, ty mas na ruce Panerai?"
    "Ne, to je Lum-tec."
    "Aha, tak to pak jo." a pomysli si "to je v pohode, na ty ma, takze to vlastne nevypada nemistne"

    A ted si za "Lum-tec" dosad "fake z ciny".
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: suit yourself :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    GOSHEWAN: Jsem psal, že inspirace tam je vidět, nebo ne? S čím máš problém?
    DRAGON: Máš recht, je to trapný. Jakej nápis mají na cifru ty tvoje fejky?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GOSHEWAN: nekteri lide radeji reknou nejakou hovadinu, nez aby rekli ze ma ten druhy recht, to nevis? na nyxu bezne :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: nebud trapnej, dyt ma pravdu. Je to brutalni vykradacka.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Imo dost významnej rozdíl mezi brandem, kerej má x vlastních modelovejch řad a mezi nimi jeden, řekněmě " inspirovanej" a fejkem bez původu vč. ilegálního loga, kerý má fejkovýmu majiteli zřejmě dodat punc majitele originálu.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    FINSON: Radost diskutovat, opravdu. Nikdo netvrdi ze to je fake. Pokud tam ale jednoznacnou podobu nevidis tak pak jsi jeden z mala a preji ti stastne setrvani v blahe ignoranci.
    FINSON
    FINSON --- ---
    GOSHEWAN: No jo, máš pravdu, je to hnusnej fejk.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    A aby bylo jasno, ja ty hodinky nehodnotim, pouze poukazuji na to, ze jsou Panerai napadne podobne a mohlo by byt zajimave zamyslet se nad tim kde konci "volna inspirace" a zacina kopirovani (;
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    FINSON: Ano.

    FINSON: A prehodnocuji - inspirace tam neni volna, naopak dost jednoznacna:


    LÜM-TEC :: View topic - lum-tec vs PANERAI
    http://forum.lum-tec.eu/viewtopic.php?p=147&sid=1a91bbb7c0a566102efd552fdca508e4

    nebo

    LÜM-TEC - LÜM-TEC - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/14958-lüm-tec/

    Jeste jednou mi prosim rekni ze to ucho tam neni ani naznacene.
    FINSON
    FINSON --- ---
    GOSHEWAN: Ne. Myslíš font?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Klidne bych do nich sel..nijak me neurazej..inspirace panakama je tam sice dost jasne patrna..ale to v dnedni dobe imho nevadi a urcite sou lepsi nez zlaty rolady :)
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    FINSON: Nejsem si jisty jestli to myslis vazne, ale zkusim to - zminil jsem jen cislice 6 a 9, protoze je mam spojene s Panerai (a soude dle reakci zde i jinde na podobne Lum-tec nejsem ani zdaleka jediny). Uz si rozumime?
    FINSON
    FINSON --- ---
    GOSHEWAN: Inspirace je tam vidět, nicméně řekl bych, že je dost volná, zvlášť v případě oranžových indexů. Proporce pouzdra jsou jiné, na polštářkový tvar pouzdra Panerai opravdu patent nemá, bylo tady dávno před nimi, stejně tak psaní číslic jen na indexech 3, 6, 9, 12, a Panerai patentované ucho kryjící korunku se Lum-Tec nepokusili ani naznačit.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Resp. ja mel za to, ze ta 6/9 je jednim z poznavacich znaku Panerai, i kdyz samozrejme patent na to pravdepodobne nemaji (:
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Cekal jsem jestli to nekdo nadhodi... ale hlavne ze to nejsou fejky ani repliky, zejo (to je na Bongiho, ktery pry oboje vnima negativne). Pokud nekdo zna Panerai a uvidi tohle, tak bude nejspis dost prekvapen ze to je Lum-tec...
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    BONGI: lol, trochu?
    BONGI
    BONGI --- ---
    WOJTYLA: Trochu ano, ale me se libi (koneckoncu se mi libi i nektere Steiharty i Panerai :DDD ).
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BONGI: hele ja vim ze od nekoho kdo ma kopie Rolexu vod Stainhartu je to asi divna otazka, ale nejsou to moc Paneraie?
    TOPZTEPU
    TOPZTEPU --- ---
    Zdravím všechny ( můj první příspěvek na nyxu)
    ..tak tedy nedávný přírůstek do mé rodiny Prim. Sice z doby kdy se strojky Prim nevyráběly (mají Miyotu) , ale mě prostě padly do oka hned napoprvé. Po zaběhnutí se mi teď za 14 dní předběhli o cca 1,5 vt. (měřeno s watch check app)

    BONGI
    BONGI --- ---
    Tak mam zase o cem rychle premyslet. Tyhle Lum-tec M68 Auto se mi fakt libi a 44mm je dobra velikost.
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/96451-predam-lum-tec-m68-auto/

    PFAUST
    PFAUST --- ---
    strasny hodinky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam