• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: To je fakt. A pilotek zas tolik není... no, začíná to vypadat jako zajímavý quest :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: potapky obvykle nemaji oznaceni hodin. coz pro male dite muze byt problem.
    FINSON
    FINSON --- ---
    BRUKEV: Díval bych se po quartzových / solárních Seiko nebo Citizen. Dělají hrůzu modelů i v menších velikostech vhodných na tenkou dětskou ruku a splňují tvoje požadavky (dnes je prakticky všechno z nerezu a s tvrzeným sklem). Barevně odlišené ručky bych hledal na potápěčských modelech, i když to asi dost zúží výběr. No a jsou to slušné zavedené značky s vysokou kvalitou, přitom finančně velmi dobře dostupné, takže až ty hodinky synátor ztratí nebo rozmlátí, nemusí z toho být rodinná tragédie :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BRUKEV: rozpocet?
    chtel jsem synovi koupit jako prvni timexy ale ty co chci jsou dost nesehnatelne a moznost B coz je swatch mi pres prah nesmi.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Otázka na otce od dětí, Ti určitě pochopí na první pohled prostý dotaz a nebudou minuskovat :)

    Kluk má šest let, čas na první hodinky.

    Co by tak měly umět?
    Napadá mě nějaká slušná voděodolnost, bo v nich bude chtít plavat, nebo minimálně si umývat ruce.
    Asi pevnější sklo. Tělo hliník, nebo nějaká ocel. Ručičky ideálně ve dvou barvách, klidně s nápisem hodiny, minuty.

    Nějaké slušnější značky, které slibují kvalitu, ale s ohledem na cenu?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Ciwe, na Shoppinginjapan se objevilo pár kusů SKX009 Made In Japan - za cenu vyšší než SARBy :-) Tvl to je jak na Forexu toto, LOL. Nejvtipnější je, že jestli za to někdo ty prachy vysolí a strčí je do trezoru, tak šance, že je za 10 let neprodá se ztrátou, je dost mizivá. Ne tak kdyby to udělal s libovolnými Rolexy, snad kromě Oyster Perpetual :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JOPS: hele já je mám na ZULU páč NATO mi přišel moc tenkej na takhle masivní hodinky... ale souhlas vypadaj na tom taky skvěle...
    JOPS
    JOPS --- ---
    WOJTYLA: mne se libej i ty NATO :)


    radsi jenom odkaz :)

    http://i.imgur.com/qItVR22.jpg
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JOPS: hele já ho na tom mám a s Oysterem vypadaj vo 140% líp...:-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    WOJTYLA: diky, ted uz jenom poridit oyster tah nejake antireflexni sklicko a bude to :)


    TANTRAMAN: asi o 6-7 stovek levneji, nez na http://www.ihodinarstvi.cz/...ky/seiko/panske/8314-hodinky-seiko-skx007k1-skx007-automatic-diver.php

    i kdyz koukam, ze ted cena je o 500 levnejsi nez kdyz jsem koukal naposled, ale proste vyprodano.

    Dal jsem za ne se vsim vsudy (CLO, DPH) 7100Kc.

    Z druhe ruky je sezenes do 4k v pohode, ale hodinky musim mit nove... Grafiku klidne z druhe ruky koupim, hodinky ne :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    o kolik vysly levneji nez kdybys je kupoval tady ?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JOPS: vítej v klubu!
    JOPS
    JOPS --- ---
    Toz hodinky pani a damove jsou konecne na zapesti.

    cekal jsem, ze budou o trosicku vetsi, protoze to ma stejnej prumer jako moje Casia, ale Casia pusobi mohutneji. Jinak si nestezuju. Prvni boj byl s nastavenim casu a datumu :) tam jsem potil krev, az jsem na to prisel po precteni navodu a zkouknuti youtube videi :) (ja tu korunku nemohl povolit :) )

    jinak dve fotky

    prvni ehm umelecka a druha je oprana bleskem na ruce :) Bohuzel se mi nechtelo do auta, takze s volantem az tak ve ctvrtek :)))



    JOPS
    JOPS --- ---
    tak prej uz hodinky doma :)

    CLO mam 1449,- takze sakum prdum hodinky vysly na 7100,-

    uz chcu domu...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: jdes do DM. vemes nejlevnejsi lak na vlasy. nastrikas stycnou plochu kovu s kuzi. kdyz to nezabere tak doporucuji misto homage rolexu si koupit hypoalergenni rolexy. kdyz ani to nepomuze tak to udelej jak ja a kup si silikonovy tah na potici se mesice
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Kterej curak nam dal minusek :) dej si pet kliku a facku hochu!
    LELI
    LELI --- ---
    WOJTYLA: Nebo je zkus pro zacatek treba umejt...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ARMADILLO: Hmmm koupit novej oyster nebo pockej mozna by tam pasoval oyster ze Seiko! Cha!
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    WOJTYLA: Aha, aha :) Tyhle recepty jsou účinný, akorát je občas problém s instrukcema (odvar - vařit jak dlouho?), ingrediencema - člověk narazí na vyhynulé druhy (dračí krev apd.) nebo s nedostatkem empatie okolí (zkus random zazvonit u rodičů nějaké panny, aby ti načepovali pár deci krve, že si klidně počkáš u dveří..).
    Já bych ti poradil a bude to jen lehký upgrade na ocel 904L. Problem solved :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ARMADILLO: Osobne si myslim ze to je chromnikl ocel a proto mi to delamproblem nikl je alergen.
    Ale jsem prave namysli naky rady tipu "natres to zevnitr odvarem za mandragory smichanym s pannenskou menstruacni krvi s prelakujes lakem na nehty z pozustalosti Adiny Mandlovy." Nebo zak neco.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam