• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MATY609
    MATY609 --- ---
    Ahoj. Jaky mate nazor na tyhle? A co rikaji na Frederique Constant zdejsi odbornici?:) Popripade nejaky jiny napad v dany cennovy kategorii? Diky!

    Classics Index | Frederique Constant
    http://frederiqueconstant.com/watch-finder/classics/classics-index-fc-303wn5b6os/

    EDERA
    EDERA --- ---
    WOJTYLA: Pche.:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    EDERA: Ale hovno. Nemas vkus:-)))
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Dneska taky klasika


    EDERA
    EDERA --- ---
    WOJTYLA: Ne, nejsou. Náramky na chlapovi jsou divný, na stejný ruce s hodinkama dvakrát divný. Jsem zastánce konzervativního stylu - muž nemá mít šperky s výjimkou hodinek, manžetovejch knoflíčků a spony do kravaty. Z prstenů se připouští maximálně snubák.:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: a hele a maj ruzný velikosti... tak bezva XXL je těsně moje velikost...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    EDERA: proč? náramky u hodinek jsou hezký...

    KOUDY: uka to se podivám, mě jsou všechny malý vždycky...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EDERA: tam je nosim vetsinou :)..spolu s hodinkama jen tak v 10% pripadu:)
    EDERA
    EDERA --- ---
    KOUDY: Tak je nos na druhý ruce.:-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EDERA: Naramky mam posledni dobou fakt rad..beru vsechno z https://www.tracobra.cz/ :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    EDERA: asi to bude tim že nejužší místo mojí ruky je přesně na zápěstí tedy před kloubem bráno od prstů:-))
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    MICHALIS: super hodinky ! strasne se mi libi.
    EDERA
    EDERA --- ---
    KOUDY: Akorát zahoď ty tygří oči.:-)
    WOJTYLA: Nikdy by mě nenapadlo je nosit jinak než na tom nejužším místě za kloubem (počítáno ve směru od prstů).
    MICHALIS
    MICHALIS --- ---
    office potapec

    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    WOJTYLA: Já to tak nosím běžně. Přesněji řečeno, chvíli je mám před kloubem, chvíli za kloubem. Furt to přesouvám...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: no před nim... ano jde o to z který strany že?.-) každopádně takhle daleko na ruce myslim no... já jak je nemám uplně na zápěstí a volný tak mi to nesedí..:-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: vzdyt sou pred nim jeste..:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: to mi řekni jak mužeš nosit hodinky takhle az za tim kloubem? já mám teda tlustý ruce ale no nechápu...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    klasika



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja dneska takhle

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam