• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: sorry ale to je argument hodnej idiota..:-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: ... a ty nemas ani plavky, chodis 9-5 do kanclu a jsi moc tlusty letet na mesic. ale aspon ty hodinky mas :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MADCAT: to že máš neco co byl třeba nejhloubeji pod vodou, to že máš neco s čim lítali piloti blabla, to že máš neco co bylo na mesíci.... nechápeš?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MADCAT: Musíš mít dost peněz na utrácení abys todlenc pochopil ;)

    PS. Rolex teď prej připravuje nějakou supercertifikaci na způsob cosc. Že jako se prej se vejdou do 5s/ den nebo co. Čímž defacto dosteneš písemně, že kvalita měření času bude min. na levelu qaurtzovej Seiko za 165 baků z obrázku níže. Ikdyž ty maj teda eště solární dobíjení inkluzive :o)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TEDDYBEDDY: Jaká storka? Já furt ty "storky za hodinkama" nějak nechápu. Že jsou jako lidi ochotní za ně dát takový prachy...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WOJTYLA: Pochopitelně, jak jinak by je za tu cenu prodali. Racionálně vzato, právě ta storka dělá min. 3/4 ceny těch hodinek. Sou to prostě čímani u těch Rolexů. Fandím tomu :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja to taky nechapu, protoze milgaussy sou jedny z nejhezcich rolad :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TEDDYBEDDY: Tvoje prispevky kontinualne postradaji smysl..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TEDDYBEDDY: já bych třeba Deep Sea moc chtěl... je to skvelej kousek hodinařiny co má za sebou i pekný story...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Já si upřímně myslím, že Rolex si prostě děla ze svejch adorantů pr-el. A cenu za nejpouťovější dizajn za nehoráznou cenu s velkým náskokem získává......
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: A co teprve na ulici za cash :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: milgaussy se daj lehce nad kilo jety v pohode sehnat

    Rolex Oyster Perpetual Milgauss Stainless Steel Men`s Watch for $5,865 for sale from a Trusted Seller on Chrono24
    http://www.chrono24.com/...rolex/oyster-perpetual-milgauss-stainless-steel-mens-watch--id4463754.htm
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Kdybyste mě nepoznali tak jsem si změnil ikonku.

    Co mě překvapilo byla právě cena nových Rolexů.. třeba "obyčejné" Milgausy stojí 210.000 Kč. Já je měl zafixované jako "hodinky za kilčo".
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Aha, ja myslel, ze porovnavame novy/novy...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRAK00LA: tak jety Rolady se daj od 130k sehnat celkem v klidu... Submarinery... no a Tudory za 90k+ to už fakt neni takovej rozdíl...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    WOJTYLA: Tudory nestoji stejne jako Rolexky, ktery priserne zdrazily. Novy Suby aktualne stoji cca 160+...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Já ty Black Baye koupil jetý za páďo a po měsíci nošení 24/7 jsem je prodal zase za páďo. Ceny šly mírně nahoru takže jsem je mohl prodat za šede. A za vydělané peníze jsem si mohl koupit značku na přání "MAM ROLEX".
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: to je samozřejmě druhá pravda že by ty Tudory nemeli stát skoro stejně jako Rolexy ale mely by jít cca za 30-40kKč
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    to je realita :D..ja bych taky tudory povazoval za neco jako je certina kdybych je poprvy videl a nerekli ste mi tu ze to je nejaka dcerinka rolexu :)..na prvni pohled to proste vypada jako znacka ktera parazituje na designu rolexu a omeg a stoji tak 10x min
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    WOJTYLA: peklo. to je strasny.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Mi připomíná známýho s Tudorama... mel je asi dva mesíce a pak je prodal a koupil si (fuj 3x fuj, pámbu me netrestej) Brajtle... a řikám mu - cive ses posral a tak.... a von že prej... vyhodil jsem za hodinky 80k a NIKDO TO NEVEDEL!, tak jsem si koupil tydle a u těch to každej ted ví, že mám prachy... :-DDD LOL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam