• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    LUCKYBSD: Nějaký timexy? Mam nějaký adi za litra a spokojenost...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BACCARA: tam ta cena asi bude krapet limitujici :-P
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    TOMMY_: pravidelná údržba je samozřejmost to si špatně rozumíme
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BACCARA: O to co s tim delas mi nejde.. to je spravne. ale ze to neservisujes.. to je jak se chlubit ze jezdis mercedesem uz 100k km na jeden volej
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    TOMMY_: prd Chopardy to nedaly, ale Brajtle to je jiná
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BACCARA: To nedelas dobre Jaromire. To se ti vymsti...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    LUCKYBSD: vše co popisuješ za činnosti moje automaty zvládají, už 13 let na ruce bez jediného servisu a jsou to samo sebou B :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    Hoj, nemate nekdo tip na hezky quartz pripadne solar/kinetic/atd. hodinky (ne automaty) za rozumnou cenu? cca 1-3k Kc

    Chci nejaky uzitkovy na strelnici, kolo, vodu, do prirody a tak, ktery vydrzi vic nez automaty a nebude mi tolik vadit, kdyz se nahodou znici. Premejslel jsem nad G-Shockama, ale mam mensi ruce, coz zasadne zmensuje vyber, a navic digitalky se mi nijak zvlast nelibi, takze jsem zatim nenasel zadny u kterych bych rekl: "ty chci".

    Idealne v military stylu s WR200 a sirkou okolo 42-45mm (lug to lug 51-52mm)
    cca neco jako tyto, jen maj solar (draha baterka na vymenu) a WR100:
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: ale zase je hezky ze maji zabery jen z kamer v obchode. pritom nejblizsi slepe misto je u kostela v meiselove. policie urcite pachatele dopadne za pomoci moderni techniky a tradicnich metod vysetrovani
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KOUDY: tam prijeli zas po roce ty sami ne?
    CROME
    CROME --- ---
    Japan only
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Jinak sem chttěl říct že mám moc šikovnýho hodináře a p6600 jako nový :)

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NOP: ta je teda výživná. :D haters gonna hate.
    NOP
    NOP --- ---
    Kratičká reportáž o Primkách. A raději si dovoluji varovat před diskusí pod reportáží.

    https://www.stream.cz/vyrobeno-v-cesku/10013997-prim-symbol-kvality-ceskeho-hodinarstvi
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: ty pepsiny seženeš nový za pět a půl i s pošťákem. ;)

    Já mám cíl moony. Ale kdo ví. ;)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: tak ja jsem si dospely hodinky odzil grand carrerama a ted vim ze to fakt jako neni pro me a tak si stridam nejaky kolem desitky a jsem naprosto spokojenej, ty pepsi by do toho zapadly pekne :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: ty pepsiny jsou takový strakace. pokud si je ještě hodis na barevný nato, budej pozornost. ale definitivní hodinky to nejsou. pobavit se a jde se dal.

    další akvizice budou nějaký steiny, nebo londziny.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: ty prvni jsou fakt krasny a ty pepsi jsou jedny z hodinek o kterejch porad uvazuju pro radost :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: Jo takhle :D
    033


    065, ta modřená vteřinovka mě fakt ba :)


    SKX na kancldiving


    a pětky v proměnách

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam