• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    STEPNI_VLK: hodinky
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    STEPNI_VLK: Čumičeva? Díky, zmátla mě ta fábie, tak jsem tipoval tuzemský reálie.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    JAKE_UP: Ne. Švýcarská topmodelka s ruskými kořeny, Xenia Tchoumitcheva.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    STEPNI_VLK: To je češka?
    GIF
    GIF --- ---
    STEPNI_VLK: Nějaké Marky?

    IWC Pilot's Watch Mark XVIII IW3270
    http://www.iwc.com/en/collection/pilots/IW3270/
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Poznáte někdo, co má na ruce Xenia?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ZELENYCAJ: Imo hlavně proto aby bylo vidět , že máš hodinky za 200k se Sellitou a ne Steinharty za 1ok s ETA ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEDDYBEDDY: Ty Seika nejsou špatný, ale hlavně ty zelený Rolexy jsou prostě krásný! :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: protoze nesnasim kalibanova otce a jeho stryce. Fakt hrozne tezky pochopit, proc nekdo da minus nebo plus na fotku hodinek :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: tvl slunickareni aspon sem netahej. :) neříkám, že se nesmej dávat mínusy. jen mě zajímá proč.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MADCAT: "L Swiss Made L" means that SuperLumiNova (TM) is used as the luminescent material on the dial. However, that doesn't mean that a lack of "Ls" on the dial means that SuperLumiNova is not used.

    Another similar situation is the label, "T Swiss Made T, " which means that Tritium gas tubes are used on the dial. Again, there are plenty of watches with Tritium illumination that don't have the "Ts" on the dial.


    ZELENYCAJ: kvuli tomu aby se zlatokopkam lip cetlo
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MADCAT: já swiss made t-25
    :))
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOUDY: Co znamená to L SWISS L? Obvykle bývá SWISS MADE, ne?
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    TEDDYBEDDY: Proc maji ty IWC tak strasne veliky logo? Ja je nemam nikterak najety, takze je to asi verze, kterou neznam, ale prastilo me to do oci, protoze to vypada nepatricne a na netu vidim jen ciselniky s mensim logem...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    panerai firenze sou nejlepsi!

    JOPS
    JOPS --- ---
    DRAGON: Byl jsem na tom stejne. Nesnasel jsem tenhle design, stejne jako jsem nesnasel design Panerai...

    Nyni mam na pazoure Seiko skx007 a ty Panerai bych bral taky hned :) ale musim jeste chvilku setrit :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a btw od toho tu ta funkce je, kdyz nekdo ukaze fotku nejakyho produktu aby to ostatni ohodnodili (v tomhle klubu to treba plati dvojnasob), tak nevidim nic na tom to ohodnotit. Kdyby se mi libily, dam plus. Nevim, ze z toho vsichni tak serete, musej bejt vsichni posrane slunickovi a davat si jenom plusicky? Ja to beru ciste jako dobrou opinion funkcionalitu, nechapu, proc z toho lidi tak serou. Jestli ti to vadi, hodnoceni si v nastaveni vypni.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: jestli myslis ten minus Kalibanovi, tak ten sem dal ja, mne se tyhle "radobyRolex" designy ultra nelibej, je to peklo. A to sem potapec a mam rad designy oldskulovejch kompjutru pod vodu.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: tak tyhle stojej 70dolarul...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: když už, tak steiny v tomhle provedeni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam